Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Emila Erwina

Thursday, 18, lipiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Turystyka (81)

Administratorzy stron internetowych www.drawskopomorskie.com i www.dsi.net.pl  ponowie zapraszają na kolejną edycję rajdu rowerowego - Nocny Patrol Rowerowy – edycja 2019. Wydarzenie zaplanowane zostało na piątkowy wieczór - 23 sierpnia 2019 r. 

18 sierpnia br. w Drawsku Pomorskim odbędą się warsztaty dla dzieci i młodzieży promujące bezpieczne zachowania w kajaku. Warsztaty połączone są z realizacją filmu dotyczącego bezpieczeństwa w kajaku. Działanie realizowane jest przez grupę nieformalną – portal drawskopomorskie.com przy wsparciu Stowarzyszenia Żarek i firmy Skiff Slalom Sławomira Gręziaka.

W miniony weekend trwał na terenie poligonu drawskiego kultowy rajd rowerowy pod nazwą „Rowerowy poligon”. To wyjątkowy czas, w którym na teren poligonu mogą legalnie wjechać rowerzyści, którzy przyjechali na rajd z całej Polski.

3 lipca od godz. 13-stej w centrum Drawska Pomorskiego na pl. Konstytucji można było zobaczyć zabytkowe pojazdy, które biorą udział w rajdzie Pekin - Paryż.

Już w najbliższą środę około godz. 13-stej w centrum Drawska Pomorskiego na pl. Konstytucji będzie można zobaczyć zabytkowe pojazdy, które biorą udział w rajdzie Pekin - Paryż.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja