Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Mikolaja Stanislawa

Wednesday, 13, listopad 2019

Domi strona
20191021 kantor

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

Turystyka (91)

Dziś w Postominie zlot morsów z regionu. W spotkaniu udział biorą również morsy z drawskiego klubu morsów OKRA. Spotkanie rozpoczęło się od barwnej parady ulicami Postomina. Przed morsami jeszcze kąpiel i spotkanie integracyjne.

31 października na plaży nad jeziorem Okra drawski klub morsów zorganizował wieczorną kąpiel. Tym razem do udziału w kąpieli chętne były nie tylko doświadczone morsy, ale również nowe osoby, które po raz pierwszy brały udział w zimnym kąpaniu.

Drawskie Morsy już w wodzie. W miniony weekend na plaży miejskiej nad jeziorem OKRA odbyło się spotkanie klubu drawskich morsów. Było to pierwsze oficjalne spotkanie po letnim sezonie. Podczas spotkania ustalono wstępny plan działań na sezon jesienno – zimowy.

Pogoda się spisała podczas niedzielnego siedemnastego już rajdu rodzinnego organizowanego przez drawski Oddział PTTK i gminę Drawsko Pomorskie. Z trzech zaplanowanych wypraw (kajakowej, rowerowej i pieszej) odbyły się dwie. Spływ kajakowy organizatorzy odwołali z uwagi na niewielka ilość zapisanych uczestników. Na trasach pieszej i rowerowej stawiło się około 40 uczestników.

Akcja Lokomotywa uśmiechu trwa dalej. Jest to biegowo – rowerowa sztafeta, która porusza się po Pomorzu Zachodnim. Podczas jej przemieszczania w kolejnych miejscowościach zbierane są środki finansowe na wsparcie Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Wczoraj dotarła ona do Drawska Pomorskiego, a lokomotywę dostarczyli mieszkańcy gminy Kalisz Pomorski – pisaliśmy o tym tutaj.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

45e3f3acd59c60c11a87c4101c908618

20190929 pietrzak

2017ki stacja