Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Filipa Pauliny

Sunday, 26, maj 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

03.03.2015

Kolejne walne w Drawie i kolejne zmiany w zarządzie klubu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 3 marca w sali konferencyjnej drawskiej Informacji Turystycznej odbyło się drugie w ciągu ostatnich kilku dni Walne Zebranie Członków Klubu Sportowego MKS Drawa Drawsko. Walne zebranie zostało zwołane w związku z rezygnacją członków zarządu, którzy wybrani zostali 23 lutego br. Szczególnie do rezygnacji dążył Prezes Wojciech Kowalczyk. W czasie walnego zgromadzenia W. Kowalczyk wyjaśnił powody swojej rezygnacji.

Swoje stanowisko argumentował trudną sytuacją finansową klubu i narastającymi zaległościami w płatnościach. W trakcie spotkania powołano nowy zarząd, nie było to jednak proste ze względu na brak osób chętnych do pracy w zarządzie. W wyniku rozmów i późniejszego głosowania do nowego zarządu weszli: Mariusz Nagórski, Wojciech Kowalczyk, Dariusz Tkacz, Tomasz Wyrzykowski, Tomasz Walkiewicz i Michał Chojnacki. Powołany Zarząd nie zdołał wybrać prezesa klubu. Decyzję odłożono do kolejnego dnia (do środy).

Przypomnijmy, że już na sobotę zaplanowany został pierwszy mecz trzecioligowego zespołu. O godz. 13:00 zespół zmierzy się z Gwardią Koszalin.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja