Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Filipa Pauliny

Saturday, 25, maj 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Sport (362)

Od kilku lat pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego odbywa się na terenie Pomorza Zachodniego Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Karate Kyokushin.

28 kwietnia 2019 roku w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Europy CBJJP. Poraz kolejny Polska była organizatorem jednych z największych imprez w Europie co świadczy o poziomie polskiego jiu jitsu i wartości naszych zawodników w Europie.

Od wczoraj w Rewalu przebywają młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej Drawsko. W dniach 1-5 maja w Pobierowie i Rewalu organizowany jest turniej piłkarski Bałtyk Cup 2019.

W sobotę 13 kwietnia na  stadionie „POGONI”  w Szczecinie zainaugurowano X jubileuszową edycję  Turnieju Piłki Nożnej pn. „MINI MUNDIAL”.  Impreza organizowana jest z myślą o dzieciach ze szkół podstawowych. Turniej organizowany jest dwuetapowo: I etap to gminne rozgrywki, które odbędą się  25  maja  w  Drawsku Pomorskim,  II etap -  FINAŁ  z udziałem zwycięzców  rundy eliminacyjnej  14 czerwca w Szczecinie.

W miniony weekend w Drawsku Pomorskiem otworzony został sezon rajdów terenowych w Polsce. Na starcie rajdu Wysoka Grzęda Baja Drawsko pojawiło się blisko 70 załóg.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja