Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Irmy Jozefa

Wednesday, 18, wrzesień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Sport (380)

Dzisiaj na Euroboisku w Drawsku, został rozegrany Turniej Orlika rocznik 2009 -2010 Do Drawska zawitały zespoły z Czaplinka i Kalisza Pom. Turniej rozgrywany był w Oparciu o zasady PZPN "Pierwsza Piłka".

W niedzielę na euroboisku przy ul. Okrzei piłkarze Klubu Piłkarskiego Drawsko Pomorskie rozegrali swój kolejny mecz. Tym razem na drawskim boisku podjęli drużynę kolejarz Wierzchowo. Cały mecz przebiegał pod dyktando drawskich piłkarzy.

dziś (5 września) w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko odbyły się zawody w strzelaniu długodystansowym o Puchar Komendanta CSWL Drawsko z okazji Święta Wojsk Lądowych.

Jak donoszą ogólnopolskie media legendarny kierowca F1 - Fernando Alonso w miniony poniedziałek i w wtorek przebywał w Polsce i testował samochód rajdowy. Alonso jeździł po trasach, którymi w miniony weekend jeździli kierowcy rajdu ORLEN Baja Poland.

(01.09.2019) "Hołek" wygrał pięć z siedmiu oesów, w tym oba przejazdy 220-kilometrowego odcinka na drawskim poligonie, a na mecie w Szczecinie zameldował się z blisko 7-minutową przewagą nad Kubą Przygońskim. Krzysztof Hołowczyc, pilotowany przez Łukasza Kurzeję, zwyciężył w ORLEN Baja Poland – polskiej rundzie pucharu świata FIA w rajdach Baja. Triumfując po raz szósty, olsztynianin wyśrubował swój własny rekord zwycięstw w tych zawodach. Trzecie miejsce zajął Władimir Wasiliew – nowy lider klasyfikacji pucharu świata.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja