Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Ireny Jana

Saturday, 20, październik 2018

20181008 wojtek

06.10.2017

Wspomnienie po projekcie TAKE A PHOTO

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 19 – 25 września 2017 r. na terenie gminy Drawsko Pomorskie i Złocieniec trwało międzynarodowe spotkanie młodzieży w ramach projektu fotograficznego ,,Take a photo”, którego organizatorem był Klub Sportowy Orliczek. Wśród uczestników była młodzież z Włochy, Turcji, Hiszpanii, Litwy oraz młodzież z Drawska Pomorskiego.  

 

 

Uczestnicy spędzali czas na różnego rodzaju warsztatach i zajęciach ze szczególnym nastawieniem na fotografię. Odbyło się również spotkanie autorskie z Leszkiem Paradowskim, drawskim fotografem, podczas którego uczestnicy spotkania  podziwiali jego zdjęcia i dowiedzieli się o kulisach powstawania zdjęć. Młodzież wzięła również udział w warsztatach fotograficznych pod okiem pasjonatów fotografii m.in. Pauliny Lemiech i Zbigniewa Walkiewicza. Oprócz tego międzynarodowa grupa odwiedziła uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Drawsku Pom. i przeprowadziła z nimi zajęcia integracyjne, głównie gry i zabawy. W ramach projektu w klasach odbywały się również sesje zdjęciowe dzieci oraz nauczycieli.

W ramach integracji wolontariusze stoczyli ze sobą bój w strzelaniu z łuku, a także  rozegrali grę miejską w Drawsku Pomorskim. Mieli do wykonania wszelkiego rodzaju zadania, gdzie w grę wchodziła interakcja z mieszkańcami miasta, a głównym warunkiem zabawy był brak pomocy ze strony polskich uczestników projektu.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation