Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Irmy Jozefa

Wednesday, 18, wrzesień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

12.01.2015

Krzysztof Czerwiński objął stanowisko Zastępcy Burmistrza Łobza.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

2 stycznia Krzysztof Czerwiński, mieszkaniec Drawska Pomorskiego poinformował za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook o objęciu stanowiska Zastępcy Burmistrza Łobza. Wiele osób nie kryło zdziwienia i zaskoczenia.

Do tej pory Krzysztof Czerwiński zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Rozwoju i Promocji w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim. Jako Zastępca Burmistrza Łobza będzie on odpowiedzialny za sprawy związane z edukacją, kultura, zdrowiem, infrastruktura komunalną, ochroną środowiska, promocją i turystyką.

Pod jego nadzorem znajdą się także wszelkie sprawy dotyczące inwestycji i rozwoju lokalnego. Jak przyznaje Czerwiński, propozycja objęcia tego stanowiska jest efektem wcześniejszej dobrej współpracy z obecnym Burmistrzem Łobza Piotrem Ćwikłą. - Czas na nowe wyzwania i nowe doświadczenia – dodaje. Świeżo mianowanego Zastępcę Burmistrza zapytaliśmy także o możliwości bliższej współpracy Drawska Pomorskiego i Łobza - taka współpraca jest możliwa i jest możliwe realizowanie wspólnych inicjatyw - odpowiada. Poniżej materiał video z pytaniami od naszej redakcji.

Krzysztof Czerwiński ma 44 lata. Jest absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu oraz studium podyplomowego o kierunku Administracja Publiczna na Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Żonaty, 2 dzieci. Czynny zawodowo od 1998 roku. Od 2004 roku na stanowisku Naczelnika Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu. Twórca i współtwórca wielu projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Współtwórca Strategii Rozwoju Powiatu do 2025 roku. Organizator wielu imprez turystycznych i wydarzeń o charakterze promocyjnym.

 

 

 

 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja