Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Teresy Jadwigi

Monday, 14, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

23.01.2019

Tarot to jeden z najpopularniejszych sposobów poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tarot to jeden z najpopularniejszych sposobów poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania. Tarot online postawić każda wróżka. Istnieje również możliwość samodzielnego rozłożenia sobie kart Tarota. Co warto o nich wiedzieć? O co tak naprawdę chodzi w kartach Tarota?

 

Na wstępie warto wyjaśnić, że istnieją dwa różne rodzaje odczytów Tarota: odczyty pytań i otwarte odczyty. W odczytach pytań czytasz, odpowiadając sobie na konkretne pytanie. Tarot nie ma jednak na celu odpowiadać na konkretne pytania w sposób prosty i jednoznaczny: „tak” lub „nie”. Większość twierdzi, że metoda ta nie powinna być również wykorzystywana do podejmowania decyzji, ale być stosowana raczej jako przewodnik pomagający podjąć decyzję samodzielnie. Z tego powodu bardzo ważne jest, jak postawione jest pytanie.

W jaki sposób warto stawiać pytania w Tarocie?

Najlepiej więc, żebyś pozostawił otwarte opcje. Przed czytaniem nie warto mieć gotową odpowiedź – wtedy nie pozwalasz, by karty kierowały Twoją ogólną decyzją. Znajdź najlepszy poziom szczegółowości – wówczas Tarot online odpowie bez problemu na Twój problem. Twoje pytanie powinno być skupione, ale nie nazbyt szczegółowe. Zamiast patrzeć na jeden aspekt problemu, znajdź sposób, by spojrzeć na niego szerzej. Na przykład, zamiast pytać, jak możesz sprawić, by twoje życie domowe stało się mniej chaotyczne, zapytaj, jak możesz lepiej zrównoważyć rodzinny harmonogram. To skoncentrowane pytanie. Ale nie posuwaj się tak daleko, aby pytać, w jaki sposób możesz skoordynować swoje zajęcia związane z grą w piłkę nożną, nauką hiszpańskiego i zajęciami crossfit oraz nadal mieć czas dla rodziny – pytanie to jest zbyt szczegółowe. Uwzględnij tylko minimalny wymagany poziom szczegółowości, aby wyrazić to, czego chcesz się dowiedzieć z kart.

Skoncentruj się na sobie

Jeśli czytanie dotyczy Ciebie, upewnij się, że Twoje pytanie skupia się na Tobie, a nie na kimś, kto Twoim zdaniem może być źródłem Twojego problemu. Na przykład pytanie, dlaczego twój nastoletni syn eksperymentuje z używkami, koncentruje się na nim. Sformułuj pytanie w taki sposób, aby było skierowane na Ciebie, a darmowy Tarot mógł bez problemu na nie odpowiedzieć.

Zachowaj neutralność

Twoje pytanie nie powinno zawierać z góry założonego poglądu, że na pewno masz rację. Na przykład pytanie, dlaczego wykonujesz więcej pracy w domu niż Twój małżonek nie jest neutralne. Pytanie, w jaki sposób można uzyskać więcej pomocy w realizacji wspólnych obowiązków ze strony współmałżonka, jeśli chodzi o prace domowe, jest neutralne. Zachowaj też pozytywny sposób myślenia. Zamiast pytać, dlaczego konkretne wydarzenie się nie wydarzyło, zapytaj, co możesz zrobić, aby miało ono miejsce.

  Wróżbita Saleos i wróżka Lusi mogą wesprzeć Cię w poznaniu prawdy na temat Twojej przyszłości. Wystarczy, że skorzystasz z ich porad i skorzystasz z usługi wróżby online.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja