Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Ilony Klary

Sunday, 18, sierpień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

21.01.2019

Rolety – idealna osłona okien

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przejrzyste okna stanowią efektowną dekorację mieszkania, sklepu czy biura, zwłaszcza, jeśli zapewniają atrakcyjny, niesamowity widok na panoramę miasta, park czy las. Jednak nie każdy widok z okna jest atrakcyjny czy interesujący i czasami wolimy go zasłonić. Poza tym okna, które wychodzą na gwarną ulicę albo zapewniają słońce w pomieszczeniach przez cały dzień, mogą utrudniać pracę, dlatego również warto je zasłonić. Istnieje bardzo wiele efektownych i niezwykłych dekoracji okien: zasłonki, firanki, żaluzje oraz rolety.

 

Rolety w każdym biurze

O ile w mieszkaniu czy w domu nie zawsze preferujemy rolety w oknie, o tyle w biurze zawsze idealnie spełniają swoją rolę. Nowoczesne rolety oferują bogatą gamę wzorów i kolorów. I mają wiele zalet - są nie tylko estetyczne, wygodne i proste w montażu, ale także skuteczne. Odgradzają nas od świata zewnętrznego, umożliwiają lepszą koncentrację i pozwalają na regulację światła słonecznego we wnętrzu.

Rolety w przedszkolu i szkole

Lekkie i wygodne w użyciu rolety to również znakomite rozwiązanie w placówkach edukacyjnych. Kolorowe wzory będą pięknie wyglądać w przedszkolu tworząc w razie potrzeby odpowiedni klimat do poobiedniej drzemki czy zajęć teatralnych. W szkole zasłonięte rolety pozwolą uczniom lepiej skoncentrować się na zadaniach szkolnych, a nauczycielowi lepiej zaprezentować lekcję przy użyciu tablicy multimedialnej czy pokazu slajdów, gdy wymagane jest zaciemnienie sali. Rolety z tkaniny w pastelowych barwach wspaniale pasują do dziecięcych pokoi, a kolorowe paski wyglądają efektownie i zapewniają odpowiednie oświetlenie, gdyż ciemne paski nie przepuszczają światła, a jasne – są transparentne. Jeśli jednak chcemy - to można ustawić rolety w taki sposób, aby całkowicie zaciemniły dane pomieszczenie.

Kolekcja rolet Dzień-Noc

Rolety z kolekcji Classic Dzień-Noc przyciągają uwagę stonowanymi, pastelowymi barwami lub mocnymi, wyrazistymi kolorami. Rolety można ustawić w odpowiedniej pozycji tak, aby światło słoneczne delikatnie przenikało do wnętrza, a także chroniło oczy przed oślepiającym słońcem. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu niezależnie od pory roku i stopnia nasłonecznienia.

Bogata kolorystyka i modne wzory

Na stronie rolety znajdą Państwo bogatą ofertę niezwykle dekoracyjnych rolet stworzonych na wymiar okien w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu możemy wybrać rolety do każdego wnętrza tworząc wyjątkową i niepowtarzalną aranżację, a jednocześnie wspaniałe miejsce do relaksu. Oprócz klasycznych kolorów stosowanych najczęściej w biurach czy urzędach, w ofercie znajdują się wesołe, żywe kolory oraz stonowane barwy w neutralnych odcieniach. Wspaniale prezentują się również połączenia kontrastowe.

Rolety w wersji mini

Małe rolety możemy zawiesić w niedużym pomieszczeniu o niewielkich oknach, wszędzie tam, gdzie chcemy odgrodzić się nieco od świata i ciekawskich oczu przechodniów. W przypadku tego typu rolet „mini” oznacza nie tylko mały wymiar, lecz także minimalny wysiłek potrzebny do je montażu. Wystarczy dokleić roletę do ramy okiennej i zaczepić w odpowiedni sposób, aby znakomicie spełniała swoją funkcję.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja