Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Teresy Jadwigi

Monday, 14, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

24.09.2018

Namioty reklamowe z nadrukiem

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nadruki w namiotach reklamowych spełniają bardzo istotne zadania. To właściwie one przesądzają bowiem o charakterze marketingowym konkretnego namiotu. Czysty namiot w jednolitym pozbawionym jakichkolwiek napisów lub rysunków, kolorze w żadnym wypadku nie może bowiem zostać nazwanym namiotem reklamowym. Dzięki nadrukom reklamowym klient zyskuje informację co do rodzaju rozłożonych pod konkretnym zadaszeniem towarów oraz ich najważniejszych walorach. Warto jednak pamiętać o powierzeniu zadania wykonania takiego nadruku fachowcom, tylko w ten sposób zyskamy bowiem gwarancję odpowiedniej jakości realizacji usługi.

 

Jak zamawiać?

Zakup namiotu reklamowego stanowi wyśmienitą inwestycję. Dzięki takiemu namiotowi doskonale zostaje wyeksponowane logo przedsiębiorstwa, jak również najważniejsze hasła marketingowe, na których opiera się zasadniczo sprzedaż danego produktu. Namioty reklamowe umieszcza się w dowolnym miejscu, uprzednio przez siebie wybranym tak, aby były one doskonale widoczne dla wszystkich przechodzących oraz zwiedzających konkretne targi lub wystawy.

Dowiedz się więcej odwiedzając: inventini.com

Jeśli zamawia się konkretny namiot reklamowy, w przeważającej liczbie przypadków wykonawcy usługi realizują ją zgodnie z życzeniem klienta, zadrukowując przestrzeń reklamową w taki sposób, w jaki on tego właśnie oczekuje. Jednak nawet jeśli po jakimś czasie konsument zapragnie zmian na swoim namiocie (na przykład będzie chciał na nim umieścić inny element graficzny lub przeobrazić kolorystykę) również taka opcja zostaje mu udostępniona. Wykonawca całego zadruku podejmie się także dokonania wyznaczonych korekt, jednakowoż z tym zastrzeżeniem, że kolory nowych nadruków niekoniecznie mogą pokrywać się z pierwotnym kolorem tkaniny. Mimo wszystko warto pamiętać o tym, że kolory w nadrukach cechuje intensywność oraz niespotykana wytrzymałość, są one bowiem specjalnie chronione przed szkodliwym wpływem deszczu lub śniegu. Także samą tkaninę cechuje ogromna trwałość oraz intensywność barw.

namiot eventowy22

Jak drukować?

Odpowiedź na to pytanie stanowi technika druku sublimacyjnego. Wykonawcy nadruków na namiotach reklamowych chętnie sięgają po tę technikę, ponieważ jest ona w miarę prosta, a przynosi przy tym nadspodziewanie dobre efekty w postaci na przykład fotograficznej wręcz jakości wykonania czy też zabezpieczenia przed kapryśnymi warunkami pogodowymi. Standardowo szerokość wydruku oscyluje na poziomie około 16 metrów. Do jego realizacji niezbędne jest sporządzenie odpowiednich plików graficznych, ich wydrukowanie na transferowym papierze oraz naniesienie wykonanego druku na materiał. Takie namioty można zamówić w firmie Invetnini.

ruchu

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja