Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Irmy Jozefa

Wednesday, 18, wrzesień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

11.06.2018

Jakie płytki sprawdzą się w stylowej łazience?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Każdego roku designerzy i twórcy z zakresu wzornictwa opracowują nowe wzory lub odświeżają dobrze znane motywy tylko po to, aby w efekcie ich działań powstały produkty oryginalne, wnoszące do wnętrza świeżość. W efekcie inwestorzy planujący remont łazienki mogą wybierać spośród setek wzorów o zróżnicowanej wielkości i kształcie. Jakiego typu płytki mogą sprawdzić się w stylowej łazience?

 

Marokańskie płytki z motywem mozaiki

Glazura w motyw marokańskiej koniczyny lub mozaiki wnosi do wnętrza powiew egzotyki. Jest oryginalna, radosna i kolorowa. Tego typu wystrój świetnie poprawia nastrój w szare dni, których w polskim klimacie nie brakuje. Intensywny turkus, lazurowy błękit, ciepły beż i pomarańcz – w takich kolorach zdecydowanie można dobrze wypocząć. Dopełnieniem takiej łazienki może być egzotyczna roślina doniczkowa, postawiona na półce.

Subtelne białe płytki z kwiatowym deseniem

Delikatny kwiatowy rysunek potrafi ocieplić wnętrze i nadać mu kobiecego charakteru. Aby uczynić łazienkę odporną na zmiany trendów, warto motywy kwiatowe wplatać umiejętnie i stosować jedynie jako drobny akcent na powierzchni białych płytek. W taki sposób podeszli do tego zagadnienia projektanci wykonujący płytki Paradyż czy Tubądzin. Subtelna, klasyczna, a zarazem elegancka kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych łazienkach.

Szare płytki przypominające do złudzenia beton

Ci, którzy cenią sobie zabawę fakturą, mogą postawić w swojej łazience na płytki o bogatej fakturze betonu. Choć nieprzyzwyczajonym beton może wydawać się dosyć chłodny i surowy, w połączeniu z bielą i drewnem łazienka może przekonać do siebie niejednego tradycjonalistę.

Szeroki wybór płytek podłogowych, salonowych i kuchennych znanych marek oferuje sklep z płytkami i wyposażeniem łazienek www.twojelazienki.pl

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja