Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Marii Swiatozara

Sunday, 08, grudzień 2019

Domi strona
20191021 kantor

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

11.03.2018

Rozwój osobisty – darmowe sposoby na dokształcanie się

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kwestia rozwoju osobistego nie jest dla nas obojętna. Chyba każdemu  zależy na podwyższaniu swoich umiejętności  i kwalifikacji.

Jednym z częstszych wymogów pracodawcy jest właśnie chęć samorozwoju.  Niewiele osób wie, że tak naprawdę nie musimy wydawać pieniędzy, aby się czegoś nauczyć, ponieważ z pomocą przychodzą nam bezpłatne sposoby na rozwój osobisty. W naszym artykule przygotowaliśmy kilka propozycji, które pomogą podnieść twoje umiejętności i zdobyć cenną wiedzę.

Samorozwój na wyciągnięcie ręki

Obecnie w wielu ofertach pracy, pracodawcy oczekują od pracownika chęci rozwoju. Co więc mogę zrobić, aby rozpocząć bezpłatną naukę? Możliwości jest wiele, oto niektóre z nich.

  • Blogi

Przez niektórych uważane za kopalnie darmowej wiedzy. Zawierają informacje z różnych dziedzin. Ponadto, w razie jakichkolwiek pytań – mamy możliwość skontaktowania się z ekspertami, którzy są twórcami danego blogu.

  • Podcasty

To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy twierdzą, że nie mają czasu na własny rozwój. W Internecie można znaleźć wiele interesujących podcastów z różnych dziedzin. Ponadto, istnieje możliwość wyboru danego podcastu w obcym języku, co spowoduje, że nie tylko zdobędziemy potrzebną wiedzę, ale również podszkolimy naukę języka.

  • Darmowe kursy online

Nie za wszystkie kursy trzeba płacić. W Internecie znajdziemy mnóstwo takich, które bezpośrednio są związane z branżą, którą jesteśmy zainteresowani. Wystarczy jedynie odpowiednio ich poszukać.

  • Instruktażowe filmy na YouTubie

Warto zaznaczyć, że ta platforma to nie tylko miejsce, dzięki któremu możemy posłuchać muzyki czy pooglądać teledyski. Należy wspomnieć również o edukacyjnej funkcji YouTuba, ponieważ znajdują się tu filmy z niemal każdej dziedziny życia. Możemy nauczyć się gotować, rysować, malować czy zdobić paznokcie.

  • Artykuły branżowe

W tracie swojego wolnego czasu warto poświęcić chwilę na to, aby poszukać w Internecie portali, które dotyczyłyby tematyki, którą jesteśmy zainteresowani. Czytanie artykułów może w znaczący sposób podnieść poziom naszej wiedzy.

Własny rozwój jest ważny, ale pamiętaj, aby wykonywać wszystko we własnym tempie.  Małymi krokami też dotrzesz na szczyt.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja