Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Irmy Jozefa

Wednesday, 18, wrzesień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

05.03.2018

Biurowe wnętrza pełne stylu!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gdy myślimy o biurowych wnętrzach, bardzo często przychodzą nam do głowy pomieszczenia, z którymi mieliśmy do czynienia w latach osiemdziesiątych czy tez dziewięćdziesiątych.

Trzeba przyznać, że niejednokrotnie brakowało im stylu, oryginalności, zwyczajnie nie były prawidłowo udekorowane. Pojawiały się meble oraz artykuły biurowe, lecz o ozdobach nikt raczej nie myślał. Na szczęście dziś sytuacja zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni, każdy bowiem doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że to właśnie tutaj niejednokrotnie odejmuje się ważne decyzje, podpisuje się istotne kontrakty, negocjuje się umowy. Od tego, jak wygląda ta przestrzeń, czasami sporo zależy. Co zatem warto wprowadzić do wnętrz biurowych, by były po prostu piękne?

Fototapety bardzo dobrym rozwiązaniem!

W sklepie https://www.fototap.pl sprzedaje się obecnie bardzo wiele fototapet – spora część z nich wędruje właśnie do biurowych wnętrz. Sprawdźmy zatem, co cieszy się tu największym powodzeniem!

Z całą pewnością warto postawić na modele 3d, one bowiem sprawią, że wnętrze zostanie optycznie powiększone. Jest to szczególnie istotne w tych pomieszczeniach, które nie powalają metrażem, efekt natomiast bywa naprawdę świetny. Gdy dodatkowo postawimy na model utrzymany w jasnej gamie kolorystycznej, szybko przekonamy się o tym, iż był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Jakie konkretnie printy będą odpowiednie? To oczywiście zależy pod tego, jaka kolorystyka i stylistyka panuje w danym biurowym wnętrzu. Jednak jeśli chodzi o modna dziś modele, na pewno musimy wspomnieć o nadrukach geometrycznych, które cieszą się bardzo dużym pozwodzeniem. Nie zapominamy także o nowoczesnych wydaniach motywów florystycznych, między innymi tych przedstawiających subtelne orchidee, palmowe liście bądź delikatne dmuchawce. Wszystko po to, by wnieść do biurowego wnętrza nieco domowej atmosfery i przytulności (wszak klientom czy też kontrahentom na pewno zdecydowane lepiej będzie się w nich przebywało, co do tego nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości).

w przestrzeniach biurowych sprawdzają się też pejzaże, jednak nie muszą być to banalne i standardowe obrazki z palmami i morzem iw roli głównej, zdecydowanie warto postawić na coś bardziej interesującego, niebanalnego i stylowego. Na przykład skandynawski widok z mgła w roli głównej, ośnieżone szczyty albo amerykańskie bezdroża – to się na pewno sprawdzi!

A może obrazy?

W biurowych przestrzeniach dobrym pomysłem okazują się także obrazy. Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że w tym przypadku mamy de facto do czynienia z dwiema drogami do celu. Pierwszy pomysł to zakup dużego, wyrazistego obrazu i sprawienie, by stał się on głównym elementem dekoracyjnym na danej ścianie. Jednak istnieje także inna możliwość, polegająca na kupieniu wielu mniejszych obrazów i stworzeniu z nich oryginalnej galerii na powierzchni ściany. Ostatnimi czasy coraz częściej stosuje się w przestrzeniach biurowych to właśnie rozwiązanie. Oczywiście warto pamiętać o tym, że każdy z elementów powinien współgrać z pozostałymi pod względem stylu i kolorystyki, tylko wtedy będziemy mogli bowiem uzyskać przysłowiowy efekt „wow”!

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja