Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Mikolaja Stanislawa

Wednesday, 13, listopad 2019

Domi strona
20191021 kantor

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

28.02.2018

Dom godny Twoich marzeń

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czeka Cię remont mieszkania, albo przyszedł czas na budowę domu? Z własnych doświadczeń wiemy, że ogrom prac potrafi z tym związanych przerazić, a wybór dobrego dostawcy farb, drzwi czy listew i paneli to nie lada wyzwanie. Postaramy Ci się pomóc przebrnąć przez wybór oferty najważniejszych elementów, bez których żadne lokum się nie obejdzie.

 

Zaczynając od podłoża - to po czym chodzimy to istotna baza pod całą resztę - meble, czy ściany i drzwi, dowolnego przeznaczenia. Remont czy wykończenie podłogi zwykle zaczynamy od doboru listew przypodłogowych i paneli - dobór kolorystyczny i jakościowy wydają się najważniejsze. Równie istotne są także akcesoria, takie jak np. pianka pod panele, czy odpowiedni podkład , np. korkowy - to od nich zależy, czy piękne deski, które położymy na podłodze wytrzymają z nami długie lata! Może nie są to zakupy aż tak tak przyjemne, jak wybieranie pięknych kolorów i drewna, tym bardziej więc warto zwrócić się do doświadczonego sprzedawcy paneli i akcesoriów, który doradzi nam wszystkie niezbędne zakupy, zapewni terminową dostawę i przystępną cenę - ta właśnie jest nam oferowana przy sprzedaży bezpośredniej.

Kiedy już nasza podłoga nabrała wymarzonych kształtów, a dokładne wykończenie zachwyca nas jakością, najwyższy czas zabrać się za ściany. Niezależnie od tego, czy myślisz o zakupie modnej farby lateksowej, czy uznasz, że wcześniej niezbędne jest położenie farby renowacyjnej, a może dla potrzeb Twoich pomieszczeń potrzeba jest wysokiej jakości farba tablicowa - wybierz rzetelnego sprzedawcę. Ogromny wybór farb, kolorów i innego pokrycia ściennego, wraz z szybką dostawą i fachowym doradztwem zadowolą każdego klienta - marzysz o chłodnej bieli, czy ciepłym ecru, a może brokatowe wykończenie to Twoja najnowsza zachcianka - wszystko znajdziesz w jednym miejscu i w błyskawicznym terminie!

Drzwi zapewniają pomieszczeniom prywatność i ochronę - czy to przed nieproszonymi gośćmi, wiatrem, chłodem, czy hałasem. Dlatego jakość drzwi, dostosowana do ich funkcji, jest bardzo istotna jako element wykończenia domu i mieszkania. Wewnątrz domu możesz wybrać drzwi przesuwne naścienne, harmonijkowe, tradycyjne, czy na czas remontu potrzebujesz drzwi przeciwpyłowych - wszystko znajdziesz w jednym miejscu u sprawdzonego sprzedawcy. Nie musimy dodawać, że jakość zapewniona przez polskich producentów drzwi wewnętrznych wraz z poradą i szybką dostawą zapewnią Tobie i Twojej rodzinie spokojny sen za zamkniętymi drzwiami.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

45e3f3acd59c60c11a87c4101c908618

20190929 pietrzak

2017ki stacja