Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Teresy Jadwigi

Monday, 14, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

19.12.2017

Pomysły na ozdoby świąteczne

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Święta coraz bliżej, więc przygotowania idą pełną parą. Staramy się zrobić wszystko, aby te dni były idealne i upływały nam wspaniałej atmosferze. Liczą się wszystkie szczegóły i zależy nam, aby nasze otoczenie było piękne. Ważne są również ozdoby świąteczne. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji. 

 

Świeczniki z doniczki

Świece towarzyszą bardzo często. Nic więc dziwnego, że w święta też nie możemy się bez nich obejść. Jednak warto zadbać, aby świeczniki wyglądały wyjątkowo. Najlepszym sposobem będzie nadanie im świątecznego charakteru. Jak możemy tego dokonać? Najlepiej będzie obwiązać doniczki sznurkiem lub satynową wstążką, a następnie dodać kilka szyszek, gałązek oraz owoców dziurawca. W ten sposób zwykłe doniczki zamienią się w świeczniki, a do tego zyskają świąteczny charakter.

Ozdoby na okna

Okna także warto ozdobić w tym wspaniałym okresie. Dzięki temu zyskają zupełnie charakter, a dzięki temu szybciej poczujemy świąteczny klimat. Pomysłów na zdobienie okien może być wiele. Z reguły wykorzystujemy do tego girlandy lub lampki choinkowe. Połączenie tych dwóch ozdób nada naszym oknom ciekawy charakter. Jednak to nie muszą być wszystkie rozwiązania. Możemy być bardziej kreatywni i wymyślić też inne rozwiązania. Okna możemy zdobić różnymi ciekawymi, świątecznymi motywami. Warto też dodać w tę dekorację coś od siebie.

Ozdoby na choinkę

Ozdoby na choinkę to najważniejsze świąteczne akcesoria. Raczej znajdziemy je w każdym domu. Jednak nie będą to tylko bombki, ale też różne dzwoneczki, gwiazdki, czy inne świąteczne motywy. Bardzo popularne w ostatnim czasie są kule styropianowe, które sami możemy ozdobić i nadać im niezwykły kształt. Dzięki nim nasza choinka może zyskać zupełnie nowy charakter i wyróżniać się na tle innych. Do ozdób choinkowych zaliczymy też cukierki oraz laski z lukru pojawiające się w naszych domach od wielu lat.

Jak widać, ozdób świątecznych jest mnóstwo. To, w jaki sposób je wykorzystamy, zależy od naszej fantazji. Wystarczy trochę pomyśleć i nasz dom może zyskać zupełnie nowy charakter.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja