Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Teresy Jadwigi

Monday, 14, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

06.12.2017

Jakie stoły sprawdzą się do współczesnych restauracji i na branżowe eventy?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od kilku lat, za sprawą modnych programów telewizyjnych o gotowaniu, ale także ze względu na zmianę sposobu życia, Polacy coraz częściej wychodzą do restauracji. Są otwarci na nowe smaki, a kuchnia pozwala im poznawać inne kraje oraz kultury bez kosztownych wyjazdów. W jakie stoły wyposażyć swój lokal, aby nasi goście byli zadowoleni i chętnie do nas wracali?

 

Zwrot w stronę natury. Drewniane stoły do restauracji

Drewno jest symbolem ponadczasowego piękna i elegancji. W ostatnich latach jego prostotę i klasę doceniają restauratorzy i osoby prywatne. Stoły z drewna spotykamy zwykle w wegańskich knajpkach, kawiarniach, jadłodajniach, restauracjach typu street food urządzonych w stylu skandynawskim, ale również w – na wskroś nowoczesnych – lokalach. Drewniane stoły stanowią też często element wyposażenia lokali w stylu azjatyckim. Są tak funkcjonalne, solidne i trwałe, że dobrze sprawdzają się także w lokalach z piwem rzemieślniczym.

Jedyną chyba wadą stołów z drewna jest ich mniejsza – niż ma to miejsce w przypadku mebli z metalu, stali czy polietylenu – odporność na deszcz i śnieg. Drewno nie przepada za wodą, choć nowoczesne lakiery i impregnaty pozwalają uczynić je w tej mierze bardziej trwałymi.

Uniwersalne piękno drewna sprawia, że po materiał ten sięga wielu producentów mebli przeznaczonych do gastronomii. Duży wybór mebli w tym stylu można znaleźć w sklepie https://dominova.com.pl/stoly-do-restauracji.

 

Składane stoły koktajlowe – idealne na imprezy branżowe

Stoły cateringowe sprawdzają się podczas imprez okolicznościowych, organizowanych dla firm i osób prywatnych. Mogą być uzupełnieniem imprezy branżowej, biznesowej, okolicznościowego eventu. Sprawdzą się też jako uzupełnienie wesela urządzonego w ogrodzie. Stoły koktajlowe, w zależności od potrzeb, mogą być niższe i wyższe. Te drugie sprawdzą się, zestawione z chokerami. Stoły mogą być o różnych kształtach: prostokątnym, kwadratowym, okrągłym czy owalnym. Warto wiedzieć, że są one wykonane z polietylenu, który można stosować tak na zewnątrz, jak i wewnątrz. Ich zaletą jest to, że można je w krótkim czasie złożyć i przetransportować do innego miejsca, co czyni je meblami idealnymi na imprezy branżowe i eventy, organizowane w halach targowych i szkoleniowych.

Właściciele restauracji, domów weselnych, organizatorzy eventów branżowych i konferencji mogą wyposażyć się w praktyczne składane stoliki koktajlowe, wchodząc na stronę internetową https://dominova.com.pl/stoly-cateringowe.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja