Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Teresy Jadwigi

Monday, 14, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

05.05.2017

Meble ogrodowe z technorattanu - w zestawie czy pojedynczo?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oczywisty jest fakt, że nie można jednoznacznie stwierdzić, czy meble ogrodowe kupować pojedynczo, czy w zestawie. Zależy to w końcu od wielu czynników, które na to wpływają. Postaramy się więc przedstawić korzyści z kupowania całego kompletu, jak również indywidualnych elementów.

Cały zestaw

Kupowanie całego zestawu mebli ztechnorattanu (http://www.ogrodowysalon.pl/meble-ogrodowe-technorattan) jest pewną formą oszczędności. Zazwyczaj zestawy są o wiele tańsze niż kupowanie osobno każdego z elementów danego zestawu. Warto więc się zastanowić, czy nie lepiej poczekać jeszcze i odłożyć pieniądze, a dopiero wtedy decydować się na zakup wszystkich mebli.

Komplet technorattanowy to przede wszystkim jeden wzór, jedna kolekcja i jeden problem z szukaniem. Chodzi generalnie o to, że wszystko zakupujemy w jednym miejscu, bez konieczności biegania później po różnych sklepach w poszukiwaniu identycznych lub chociażby pasujących do siebie elementów technorattanowego wyposażenia. Ostatecznie może się również okazać, że dany model nie jest już produkowany i jesteśmy zmuszeni do zakupu całkowicie innego odcienia, albo i kształtu fotela, który niekoniecznie będzie teraz pasował do naszego stolika.

No i ostatni plus, który wydaje się dość istotny. Chodzi tutaj o efekt „wow”, czyli ostateczny wygląd naszego tarasu po wniesieniu mebli. Oczywiste jest to, że gdy aranżujemy naszą przestrzeń ogrodową i robimy to w dość krótkim okresie, zmieniając przy tym cały image tego miejsca, to oczekujemy na ostatni dzień, kiedy to dostawiamy jedynie elementy dekoracyjne w postaci świeczek i poduszek, a potem tylko napawamy się pięknem tego miejsca. Efekt ten nie nastąpi, gdy decydujemy się na pojedyncze elementy mebli kupowane w długim odstępie czasowym. Zawsze będzie to ten sam taras, w którym po prostu mnożą się meble.

Pojedyncze elementy

Na zestawy decydują się z pewnością osoby, które stać na wydatek rzędu kilku a czasami i kilkunastu tysięcy. Są oczywiście i tańsze opcje, jednakże wiadomo, że komplet mebli technorattanowych wiąże się z większymi kosztami, co jest niemałą przeszkodą dla osób, których po prostu na to nie stać. Wolą oni wtedy kupować pojedynczo elementy, co z biegiem czasu zaobfituje w pełne wyposażenie wymarzonego tarasu.

Kupowanie każdej części oddzielnie daje nam możliwość stworzenia własnego, indywidualnego zestawu, który nie jest dostępny w sklepie. Nie mamy przez to narzucone koncepcji producenta, więc sami możemy kombinować z ilością poszczególnych elementów i ich ustawieniem, co w ostateczności zaobfituje wymarzonym tarasem, o którym marzyliśmy od dawna.

Problem przestrzenny to również powód, dla którego często decydujemy się zakupywać poszczególne części mebli oddzielnie. Wynika to z faktu, iż żaden z oferowanych przez firmy zestawu nie wpasowuje się w ograniczoną przestrzeń waszego tarasu. Jedynym rozwiązaniem w tym przypadku może stać się jedynie samodzielne kompletowanie indywidualnych mebli.

Sprawdź ofertę mebli ogrodowych w sklepie Ogrodowy Salon!

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja