Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Teresy Jadwigi

Monday, 14, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

13.03.2017

Biżuteria jako doskonały dodatek do sukni wieczorowej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wiele kobiet ma w swoich zasobach wiele różnej biżuterii, jednakże, kiedy nadchodzi czas większej imprezy, to okazuje się, że ciężko jest cokolwiek konkretnego wybrać. Dodatkowo pojawia się wtedy masa pytań odnośnie tego, jaki rodzaj biżuterii będzie najlepszy, czy poszukać kamieni szlachetnych, czy postawić na skromność, czy może bardziej zaszaleć z dodatkami? 

Od czego zacząć?

Na początku warto przede wszystkim określić, jakiego kalibru będzie impreza, na którą się wybierasz. Czy mamy na myśli imprezę rodzinną w mniejszym gronie, wystawne przyjęcie, czy może wielki bal? Niezależnie od wszystkiego, zawsze będzie potrzebna odpowiednia kreacja, buty, czy właśnie biżuteria, która dodatkowo podkreśli piękno każdej kobiety. Nie da się ukryć, że bardzo ciężko jest zestawić ze sobą wszystkie wyżej wymienione elementy, aby idealnie ze sobą współgrały i tworzyły zgrabną całość. Bardzo dobrze sprawdza się w takich sytuacjach klasyczna biżuteria, która nadaje szyku i elegancji każdej kreacji. 

Biżuteria do sukni

Najczęściej na specjalne okazje panie wybierają suknie. Przeważnie są idealnie dopasowane do figury, a dodatkową ozdobę stanowią akcesoria. Warto tutaj podkreślić, że wybór biżuterii powinniśmy w dużej mierze uzależnić od tego, w jakim stylu jest suknia. Trzeba wykazać się nie lada wyczuciem żeby nie popełnić modowego faux pas.

Jednym z najbardziej uniwersalnych dodatków jest biżuteria składająca się z pereł. Moda na tak elegancką biżuterię nie ustaje. Równocześnie jest dodatkiem, który pasuje większości kobiet. Warto pomyśleć o zakupie całego kompletu, który gwarantuje wywarcie dużego wrażenia na otoczeniu. Perły doskonale prezentują się w grupie i warto je w ten sposób wyeksponować.

Jeśli w Twojej kolekcji biżuterii wciąż brakuje wariantu luksusowego, możesz to nadrobić wybierając spośród wielu interesujących propozycji na stronie http://gemlord.pl/. Warto zapoznać się z asortymentem najwyższej jakości w sklepie z dużym doświadczeniem i znajomością tematu. To także doskonały pomysł na prezent dla naprawdę bliskiej osoby.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja