Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Teresy Jadwigi

Monday, 14, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

21.12.2016

Baseny ogrodowe

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Marka Intex ma do zaoferowania wysokiej jakości, innowacyjne baseny ogrodowe. Są to baseny oryginalne, znane na całym świecie. Ich głównym walorem jest wykonanie z wytrzymałych i bezpiecznych tworzyw. To sprawia, że każdy relaks spędzony w basenie będzie doskonale wspominany. Zakup basenu spowoduje też, że o wiele chętniej czas wolny będzie spędzać się w domu. Stelażowe, prostokątne baseny ogrodowe Intex są odporne na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Poza tym, odporne są na powstawanie jakichkolwiek urazów. Kupując więc taki basen ma się gwarancję, iż będzie się z niego korzystało przez wiele lat. Wytrzymałe poszycie z wielowarstwowego materiału nie pozwala na dostrzeżenie jakichkolwiek oznak użytkowania.

Baseny Intex mają różne rozmiary, a także Klienci mogą być spokojni o to, że znajdą coś stricte pod posiadane upodobania. W zależności od tego, jakim terenem przydomowym się można pochwalić – taki też dobierze się basen. co gwarantuje, iż każdy znajdzie pośród nich coś dla siebie. Estetyka basenu to kolejny z jego walorów. Wraz z konstrukcją wykonania sprawia to, iż marka Intex nie musi się obawiać konkurentów w branży. Baseny z linii Ultra Frame marki Intex mają nawet do 10 metrów długości i 5 metrów szerokości. Komfort pływania jest wobec tego pewny. Również wysokość burty została optymalnie dostosowana, żeby każdy miał okazję swobodnie pływać. Rodzice wiedzą też, że ich pociechy w trakcie pływania będą bezpieczne. Czas na basenie, niezależnie od tego, czy spędzany samemu, czy w gronie bliskich lub znajomych jest najlepszą rozrywką na upalne dni. I widać, że producenci z firmy Intex wiedzą o tym doskonale.

Baseny stelażowe w kształcie prostokąta dostępne są razem ze standardowym wyposażeniem pozwalającym na kompleksowe wykorzystanie basenu. W zestawie takim znajduje się wydajna pompa wyposażona w filtr piaskowy umożliwiający ciągłe oczyszczanie wody. Dodatkowo, drabinki dołączone do zestawu posiadają bezpieczne stopnie antypoślizgowe, a oryginalnie zaprojektowana mata do położenia pod basen sprawi, że nie ulegnie on zniszczeniu i w czasie użytkowania zapewni komfort pływającym. W zestawie znajduje się też mata zewnętrzna, pozwalająca na utrzymanie czystości wody w trakcie niekorzystania z basenu i poza sezonem.  Baseny Intex wyposażone są w stelaże z galwanizowanego metalu odpornego na rdzę. Rozłożenie basenu nie będzie trudne, ponieważ przy zakupie produktu otrzyma się płytę DVD z instrukcją.

To zachęca jeszcze bardziej do tego zakupu - najlepsze na rynku baseny stelażowe znajdują się na: https://intex.xyz/17-baseny-ogrodowe-stelazowe-prostokatne.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja