Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Teresy Jadwigi

Tuesday, 15, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

26.10.2016

Nowoczesne formy radzenia sobie z pilnymi wydatkami

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Polacy nie oszczędzają – ponad połowa z nas nie ma żadnych oszczędności. A to oznacza, że niespodziewane wydatki są dla nas poważnym problemem. Jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach? Dowiedz się, jak możesz sobie poradzić z pilnymi wydatkami.

Jesteś odpowiedzialny za domowy budżet? W takim razie z pewnością wiesz, że zarządzanie nim wcale nie jest proste. Możesz z początkiem miesiąca rozplanować wydatki, ale pojawienie się nagłych, powoduje, że przygotowany plan nie ma już zastosowania. Z drugiej strony nie powinieneś zapomnieć, że dziś masz więcej możliwości niż jeszcze kilka lat temu, aby uporać się z pilnymi wydatkami i to bez nadmiernego zadłużania się.

Pomoże nowoczesna technologia

Aby przygotować zestawienie miesięcznych wydatków, potrzebujesz kartki papieru i ołówka lub nowoczesnej aplikacji. Technologia pomaga nam w zarządzaniu domowym budżetem, a ponieważ dziś niemal każdy z nas ma przy sobie smartfona, kontrolowanie wydatków jest jeszcze łatwiejsze niż dotychczas.

Korzystając z nowoczesnych aplikacji, które powstały z myślą o zarządzeniu domowym budżetem, możesz nauczyć się analizować wydatki, wskazywać obszary, na których możesz w przyszłości zaoszczędzić i przede wszystkim nauczyć się gromadzić oszczędności. Wiele osób błędnie zakłada, że oszczędzanie polega na przelewaniu z rachunku bankowego na konto oszczędnościowe dużych kwot. To nieprawda – aby oszczędzać musisz wykazać się regularnością, zaś miesięcznie odkładana kwota wcale nie musi być wielka.

Pożyczka przez SMS? 

Nowoczesne urządzenia mogą pomóc ci zarządzać budżetem i budować oszczędności. Jeżeli jesteś na początku swojej drogi z oszczędzaniem, powinieneś mieć też wiedzę na temat nowoczesnych form radzenia sobie z pilnymi wydatkami. Być może dotychczas korzystałeś głównie z pożyczek bankowych. Wykorzystując nowoczesne formy komunikacji, możesz otrzymać dodatkowe środki niemal od ręki i często bez ponoszenia dodatkowych kosztów. O czym mowa?

Pożyczka przez telefon lub aplikację na smartfonie to już nie nowość, ale wypróbowany przez wielu klientów sposób wnioskowania o przyznanie dodatkowych środków. Szczególnie instytucje pozabankowe specjalizują się w oferowaniu środków właśnie w ten sposób. Musisz przy tym wiedzieć, że wiele z takich firm dla nowych klientów ma ofertę pożyczki bez dodatkowych kosztów (często całkowicie darmową), a spłacając zobowiązanie w terminie, możesz jedynie zyskać – zbudujesz pozytywną historię kredytową. Więcej informacji znajdziesz w tym miejscu.

O pożyczkę zawnioskuj online

Gdy potrzebujesz dodatkowych środków, liczy się czas, prawda? Pożyczka przez SMS to nie jedyne rozwiązanie – powinieneś pamiętać również o możliwości zawnioskowania o dodatkowe środki również online. W ten sposób nie musisz szukać najbliższego oddziału firmy pozabankowej – wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na jej stronie internetowej.

Zawnioskowanie o pożyczkę online oznacza, że decyzję otrzymasz nawet w ciągu kilku minut, zaś pieniądze mogą być na twoim koncie już po kilkunastu minutach lub po kilku godzinach od uzyskania pozytywnej decyzji, czas zależy od szybkości wykonania operacji bankowej. Co więcej, podobnie jak w przypadku pożyczki przez SMS, w większości przypadków nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami – za pierwszym razem pożyczysz bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nowocześnie, czyli szybko

Aby pożyczyć pieniądze, które zostaną spożytkowane na niespodziewany wydatek, wcale nie musisz udawać się do banku lub prosić najbliższych. Dziś masz więcej możliwości niż jeszcze kilkanaście lat temu. Znaczenie ma również to, że nowoczesne metody pożyczania pieniędzy są bardzo szybkie – wystarczy do tego telefon, możesz wysłać SMS-a lub wypełnić formularz online na stronie internetowej albo skorzystać z aplikacji na swoim smartfonie, aby już nawet po kilkunastu minutach mieć dostęp do dodatkowych środków.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja