Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Ilony Klary

Sunday, 18, sierpień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

26.10.2016

Dobra reklama czyni cuda

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak zapewne zdajesz sobie sprawę, metod reklamy jest bardzo wiele. W zależności od tego jaką się wybierze, można osiągnąć powodzenie w biznesie lub też nie. Niektórzy mówią, że jeśli produkt jest dobry to sam się obroni.

Niekoniecznie tak jest, gdyż najpierw musi świat o nim usłyszeć, a dopiero potem może on być sam dla siebie reklamą. Od formy reklamy zależy bardzo wiele. Warto jest dostosować ją do grupy docelowej, gdyż to właśnie do nich powinna ona trafić. Trzeba mieć na uwadze, że w dzisiejszych czasach młodzi ludzie nie oglądają zbyt często telewizji, więc reklamowanie w niej niektórych produktów przeznaczonych do stosowania wyłącznie przez młodych mija się z celem. Podobnie jest z trafianiem do starszego pokolenia. W tym przypadku łatwiej będzie zachęcić potencjalnego klienta do kupna przy pomocy telewizora, niż przy pomocy komputera, gdyż starsi ludzie spędzają niewiele czasu na korzystaniu z internetu.

Tradycyjna forma reklamy

Dostosowując reklamę, jak również jej formę do konkretnego grona odbiorców zyskujesz pewność, że zostanie ona przez nie odebrana, a jeśli będzie dobrze stworzona, to również zapamiętana. Jednym z najpopularniejszych sposobów na szybką i skuteczną reklamę jest rozdawanie ulotek przez ludzi w różnych częściach miasta. Wystarczy jedynie wymyślić chwytliwy slogan reklamowy i zaprojektować rzucającą się w oczy szatę graficzną, a całą resztą zajmie się wybrana przez nas drukarnia. Przygotuje ona wskazaną przez nas ilość ulotek reklamowych, które następnie trafią do potencjalnych klientów. Pamiętaj, by zaprojektować taką ulotkę, na którą ludzie zwrócą uwagę i utkwi im ona w pamięci, zanim wyrzucą ją do kosza. Jeśli taka forma reklamy nie będzie się niczym wyróżniać, a tekst na niej umieszczony będzie zbyt długi lub co gorsza będzie dla ludzi niezrozumiały, to tego typu forma reklamy niestety nie przyniesie Ci sukcesu.

Jeśli zależy Ci na trafianiu do większego grona odbiorców za jednym razem to dobrą opcją jest również inwestycja w plakaty, które umieszczone w centralnych punktach miasta przyciągną wzrok niejednego przechodnia. Podobnie jak w przypadku ulotek jest również w przypadku plakatów. Jeśli plakat będzie dobrze zaprojektowany, będzie miał ciekawą i ładną grafikę, jak również chwytliwą i łatwą do zapamiętania treść, to z całą pewnością zwróci na niego uwagę spora liczba osób. W przeciwnym razie zginie pośród innych bezwartościowych, niezachęcających do czytania treści.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja