Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Emila Erwina

Thursday, 18, lipiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy w centrum Drawska Pomorskiego. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na rogu ul. Ratuszowej i pl. Konstytucji. 

Gadżety firmowe kojarzą Ci się tylko z pracą i biurem? Niesłusznie! Wiele z akcesoriów, na których można umieścić swoje firmowe logo, świetnie się sprawdzi także w sezonie urlopowym. Dzięki temu możesz wręczyć swoim kontrahentom przed wakacjami dokładnie to, czego potrzebują. Na pewno sprawisz im ogromną radość! Wczuj się w swojego klienta i sprawdź, jakie akcesoria przydadzą mu się na lato.

Oferta pracy w salonie PLAYw Drawsku Pomorskim - pl. Konstytucji

To pytanie zadaje sobie mnóstwo pracowników. Czasem ciężko dogadać się z innymi nawet w najprostszej sprawie i może to spowodować dużo niepotrzebnych konfliktów oraz złą atmosferę w pracy. Przede wszystkim trzeba być przekonanym o tym, że z każdym da się dogadać, tylko trzeba wiedzieć jak to osiągnąć. A jak rozmawiać z szefem? Podpowiadamy.

Dla wielu zawodów praca pod presją czasu jest znakiem rozpoznawczym. Zmagają się z nią także osoby, które nie potrafią w odpowiedni sposób zadbać o organizację obowiązków zawodowych, przez co muszą w szybkim czasie wykonywać większość zadań.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja