Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Boguslawa Tekli

Saturday, 23, wrzesień 2017

reklama812 100 2017mp artykuly

sobota, 16 wrzesień 2017 08:06

Opanować porządek

Łazienka jest tą przestrzenią, w której najbardziej staramy się utrzymać porządek nawet pomimo czasem niewielkich rozmiarów i wielu sprzętów. To miejsce po prostu wyjątkowe – kojarzy się z higieną, światłem i ciepłem.

czwartek, 07 wrzesień 2017 10:23

Czy wirtualne biura są zgodne z polskim prawem?

Wirtualne biura to często ucieczka freelancerów, decydujących się na założenie własnej działalności, z domowych pieleszy. Spędzanie całego dnia w domu naraża nas na utratę kreatywności, zwiększając ochotę i przyzwolenie na uzasadnione lenistwo. E-biuro to lek idealny, w ostatnich czasach bardzo popularny, by nie rzec – wręcz modny. W związku ze zwiększonym zainteresowaniem, pojawia się kluczowe pytanie – czy wirtualne biura są zgodne z polskim prawem? Czy jest to legalne?

czwartek, 07 wrzesień 2017 10:19

Wczasy w Chorwacji jesienią

Chorwacja jest rewelacyjnym miejsce na letni wypoczynek, a jednocześnie stanowi idealny cel jesiennych podróży. Wrzesień i październik, wystarczająco ciepłe, aby móc w popływać w Adriatyku, zapewniają doskonałe warunki do zwiedzenia największych atrakcji i najciekawszych miast chorwackich.

W dzisiejszych czasach prywatna pożyczka cieszy się niebywałym powodzeniem. Dokonywana jest pomiędzy dwiema osobami fizycznymi. Jest to rozwiązanie, które pozwala zmierzyć się z problemami finansowymi. Mało, kto o tym pamięta, ale pożyczając pieniądze od bliskich również musimy zadbać o kwestie prawne.

wtorek, 05 wrzesień 2017 10:06

Jak ciekawie spędzić Sylwestra?

W Sylwestra niemalże każdy marzy o tym, aby dobrze się bawić. Szukamy zatem ofert i sposobów na to, by naprawdę miło spędzić ten wyjątkowy wieczór. Jak można się domyślić możliwości jest naprawdę wiele, jednak gdy przychodzi co do czego, ciężko jest się nam zdecydować na to co będzie najlepsze.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation