Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Malgorzaty Piotra

Thursday, 18, styczeń 2018

reklama wolne01

Szukasz eleganckiego upominku dla niej bądź dla niego, który zarówno będzie stylowy, jak i nie nadwyręży zbytnio twojego budżetu? W niniejszym artykule przedstawimy prezenty z klasą na każdą okazję.

Wiele firm i podmiotów przyłącza się do 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród drawskich darczyńców jest m.in. firma DOMi, która przekazuje przedmioty na licytacje od 10 lat. Jak nas poinformował właściciel Dominik Tobiszewski firma z okazji tej okrągłej rocznicy przekaże na niedzielną licytację kompletne drzwi wejściowe firmy ERKADO wraz z ościeżnicą, klamkami, wkładkami w systemie jednego klucza, i niezbędnymi elementami montażowymi. Osoba która wylicytuje drzwi będzie mogła wybrać zarówno ich rozmiar (80, 90)  i rodzaj otwierania (prawe, lewe). Firma DOMi dowiezie drzwi pod wskazany adres na ternie Drawska i okolic. Wartość rynkowa drzwi to ponad 1500 zł, a licytacja rozpocznie się od 400 zł. 

Informacja o drzwiach

Drzwi HERSE SET 4 przeznaczone są do budownictwa użyteczności publicznej i mieszkaniowej jako drzwi wewnętrzne wejściowe. Skrzydło HERSE z ościeżnicą stałą i progiem ze stali nierdzewnej posiadają izolacyjność akustyczną na poziomie Rw = 32 dB. Drzwi z oferty ERKADO jak i inne produkty dostępne są na stanach magazynowych w firmie DOMi w Drawsku Pomorskim przy ul. Toruńskiej 6 .

ERKADO

ERKADO to nazwa handlowa, która od 2010 roku obejmuje działalność detaliczną, hurtową i eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz ościeżnic. Otwarcie nowych hal produkcyjnych (ponad 8.000 m2) oraz bardzo dynamiczny rozwój marki ERKADO sprawił iż wraz z Jubileuszem 35.lecia istnienia Zakładu Stolarskiego Zbigniew Kozłowski marka dołączyła do grona liderów w produkcji drzwi. Innowacyjność, elastyczność technologiczna oraz stawianie nowych rynkowych wyzwań pozwalają cieszyć się produktami o wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Wieloletnia współpraca firmy DOMI z ERKADO pozwala na skonstruowanie najlepszej oferty dla mieszkańców Pojezierza Drawskiego w zakresie produktów dostarczanych przez ERKADO.

View the embedded image gallery online at:
https://www.drawskopomorskie.com/region#sigProId5f5bc87696

Wiele firm nie wyobraża sobie stoiska targowego, gali branżowej czy ważnej firmowej uroczystości, bez ścianek reklamowych. Ta efektowna i stosunkowo niedroga forma promocji pozwala skutecznie komunikować potencjalnym klientom oraz konkurencji, że mają oni do czynienia z firmą o ugruntowanej pozycji i renomie. Dowiedz się jak wybrać ściankę reklamową dla swojej firmy i na co należy zwrócić uwagę, aby w pełni wykorzystać jej walory.

Chociaż burak cukrowy stanowi cenną i dochodową roślinę w płodozmianie jego uprawa nie jest łatwa. Burak jest rośliną o wysokich potrzebach pokarmowych oraz wymagającą bardzo starannej agrotechniki. Sprawdź co koniecznie musisz wiedzieć o uprawie buraka cukrowego, aby odnieść w niej sukces.

Święta coraz bliżej, więc przygotowania idą pełną parą. Staramy się zrobić wszystko, aby te dni były idealne i upływały nam wspaniałej atmosferze. Liczą się wszystkie szczegóły i zależy nam, aby nasze otoczenie było piękne. Ważne są również ozdoby świąteczne. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji. 

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation