Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Irmy Jozefa

Wednesday, 18, wrzesień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Korzystnie z paczkomatów jest bardzo proste, ekonomiczne i przyjemne. Bez czekania w długich kolejkach i problemów w komunikacji z kurierem można nadać i odebrać przesyłkę w kilka minut. Sieć paczkomatów wciąż rośnie.

Dzisiejszy poranek przyniósł rewelacyjne informacje. Nasi czytelnicy od wczesnych godzin porannych zbierali grzyby. Możemy śmiało potwierdzić, że nastąpił pierwszy duży wysyp grzybów.

Wychowywanie dziecka to trudne zadanie, któremu nie zawsze młodzi rodzice są w stanie sprostać. Maluch nie musi mieć najdroższych zabawek i co roku jeździć na zagraniczne wakacje. Najważniejsze jest zaspokajanie jego potrzeb emocjonalnych. Często chwal i nie przesadzaj z krytyką.

Konferencje w Lublinie – co warto zobaczyć?

Wybierając się na konferencję czy szkolenie do Lublina, warto zaplanować sobie nieco czasu wolnego, aby móc zwiedzić miasto i jego najbliższe okolice. Lublin jest wyjątkowo urokliwym miastem, pełnym przede wszystkim zabytków i doskonałej, dawnej architektury.

Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o. zatrudni na podstawie umowy o pracę kierowców autobusowych do wykonywania przewozów szkolnych na terenie gminy Drawsko Pomorskie.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja