Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Teresy Jadwigi

Monday, 14, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

21.09.2018

Sołectwa na medal

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

We wtorek 18 września br. na zaproszenie Stanisława Kuczyńskiego Starosty Drawskiego odbyło się spotkanie z laureatami tegorocznej jubileuszowej X edycji konkursu na „Najładniejsze i najatrakcyjniejsze sołectwo powiatu drawskiego”.

W spotkaniu u Starosty Stanisława Kuczyńskiego uczestniczyli nagrodzeni sołtysi oraz członkowie komisji konkursowej: Jacek Kozłowski Wicestarosta i Przewodniczący komisji konkursowej oraz Agnieszka Brzeźniakiewicz Naczelnik Wydziału Promocji – członek tejże komisji. Starosta pogratulował sołtysom pięknie utrzymanych i zadbanych sołectw podkreślając jednocześnie, że jego zdaniem ten estetyczny wygląd sołectw wynika z ich inicjatywy i chęci współdziałania razem z mieszkańcami. Do ciepłych słów pod adresem sołtysów dołączył się również Wicestarosta, po czym Naczelnik Promocji omówiła zasady realizacji nagród konkursowych. Wizyta sołtysów przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze. Stała się również okazją do podzielenia się sprawami, z którymi, na co dzień zmagają się mieszkańcy wsi.

Sołtysi podziękowali Staroście oraz członkom komisji za zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu wyrażając nadzieję, że będzie on kontynuowany w następnych latach. Pod koniec spotkania Starosta wręczył sołtysom upominki. Przypominamy tegorocznych laureatów: I miejsce zajęło Sołectwo Sośnica (gmina Wierzchowo), II miejsce Sołectwo Łąka (gmina Czaplinek), III miejsce Sołectwo Konotop (gmina Drawsko Pomorskie). Natomiast wyróżnienia otrzymały sołectwa: Kluczewo, Chlebowo, Łabędzie, Pomierzyn, Stare Worowo i Stawno. Wszystkim sołectwom raz jeszcze gratulujemy!

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja