Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Elzbiety Seweryna

Sunday, 19, listopad 2017

Powiat Drawski (343)

STANISŁAW KUCZYŃSKI: Od czasu do czasu spotykam się z poglądem, że zadaniem powiatu jest wspieranie finansowe działalności różnego rodzaju stowarzyszeń. Otóż nie jest to prawda. Takie zadanie nie istnieje.

Powiatowe Obchody Święta Niepodległości w Złocieńcu - relacja wideo

DPS w Darskowie realizuje program aktywizacji swoich Mieszkańców. Celem programu jest pobudzenie aktywności poznawczej, przeciwdziałanie stereotypom dotyczącym osób starszych, chorych i niepełnosprawnych, wzmocnienie relacji między Mieszkańcami, a personelem placówki, a przede wszystkim integracja ze społecznością lokalną.

W imieniu Powiatu Drawskiego Zarząd Dróg Powiatowych w Drawsku Pomorskim złożył dwa wnioski o dofinansowanie w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019. W dniu 13 listopada br. Wojewoda Zachodniopomorski zatwierdził wstępną listę rankingową wniosków i oba zadania złożone przez Powiat Drawski znalazły się na tej liście.

W dniu dzisiejszym tj. 14 listopada odbyło się 162. posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego podczas którego podjęto i opiniowano projekty uchwał dotyczące budżetu Powiatu Drawskiego. Bardzo zadowalające są zarówno planowane dochody jak i wydatki powiatu na rok 2018, sięgające 80 milionów złotych. Wynika to głównie z dużego zaangażowania w projekty unijne.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation