Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Emila Erwina

Thursday, 18, lipiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Powiat Drawski (570)

W dniu 25. czerwca br. w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim Marszałkowie Województwa Zachodniopomorskiego Janusz Gromek i Stanisław Wziątek oraz Pani Natalia Wegner Prezes Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego podpisali umowy na dofinansowanie w ramach programów ,,Granty dla sołectw” i ,,Społecznik”.

W sobotni wieczór po godz. 19-stej przez teren Pojezierza Drawskiego przeszła ulewa, gradobicie oraz silne wiatry. Na terenie gminy Złocieniec wystąpiła miejscowo trąba powietrzna. Wystąpiła również przerwa w dostawie prądu. Jednocześnie na ulicach Drawska i Złocieńca rozbrzmiały syreny samochodów strażackich. W Powiatowym Stanowisku Kierowania drawskiej straży telefon nie przestawał dzwonić.

W sobotę 15 czerwca Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Dzieci i Rodziny „FAMILIA” przy współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim zorganizowało wydarzenie pn. „Dzień Rodzicielstwa Zastępczego”. W organizację włączyły się również jednostki podległe Powiatowi Drawskiemu.

28 maja przy dużym zainteresowaniu odwiedzających odbyły się w Drawsku Pomorskim Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2019.

24 maja sali widowiskowej drawskiego centrum kultury odbyła się gala z okazji 20-lecia samorządu powiatowego. Galę uświetniła uroczysta sesja prowadzona przez Przewodniczącą Rady Powiatu Drawskiego Urszulę Ptak. Na zaproszenie władz Powiatu Drawskiego w spotkaniu uczestniczyli zaproszeni samorządowcy, przedstawiciele instytucji, szkół i podmiotów współpracujących ze Starostwem Powiatowym.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja