Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Gracjana Boguslawa

Tuesday, 18, grudzień 2018

Powiat Drawski (528)

W dniu dzisiejszym (14 listopada) odbyło się 221. posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego w bieżącej kadencji, którego istotnym punktem było podjęcie i opiniowanie uchwał dotyczących zarówno obecnego jak i przyszłorocznego budżetu Powiatu Drawskiego.

7 listopada br. w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Czaplinku ruszył projekt aktywizacji zawodowej i rehabilitacji społecznej pod nazwą „Poznaj, jak pracują inni”. Głównym celem projektu jest poszerzanie wiedzy i zainteresowań uczestników WTZ na temat wybranych zawodów - profesji, uświadamianie znaczenia pracy w życiu człowieka oraz aktywizacja zawodowa.

W dniu 8 listopada 2018 roku Etatowy Członek Zarządu Janusz Garbacz wziął udział w obchodach 100 lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości organizowanych w Drawsku Pomorskim. Ceremonię zapoczątkowała uroczysta msza św. w kościele parafialnym pw. Św. Pawła Apostoła w Drawsku Pomorskim.

W dniu 07.11.2018r. rozpoczęły się największe ćwiczenia SZ RP w 2018 roku organizowane przez Polskę. Jednym z celów jest sprawdzian możliwości współdziałania kluczowych organów dowodzenia Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej z układem pozamilitarnym ,,Anakonda – 18”.

6 listopada 2018 r., na zaproszenie Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Magdaleny Zarębskiej – Kuleszy, uczniowie klasy 1 i 2 technikum informatycznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim uczestniczyli w branżowych targach edukacyjnych pod nazwą ,,Skuteczne partnerstwo w kształceniu zawodowym”, które odbywały się w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych – „Odkryj swój talent”.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation