Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Jozefa Bogdana

Monday, 19, marzec 2018

a012017mp glowna 1 738 100

Powiat Drawski (401)

Spektakl „Lot nad kukułczym gniazdem” zachwycił kaliskich Licealistów z grupy teatralnej „Klepsydra”, którzy pojechali do Krakowa na ósmą już z kolei wycieczkę warsztatową, która trwała od 28 lutego do 3 marca 2018 r. - W tym roku między spektaklem komediowym w Teatrze Bagatela, a spektaklem dramatycznym w Narodowym Starym Teatrze wybrałam się z młodzieżą na przedstawienie o wydźwięku wyraźnie społecznym, czyli „Lot nad kukułczym gniazdem”.

W dniu 10 marca br. Starosta Drawski Stanisław Kuczyński oraz Przewodniczący Rady Powiatu Stanisław Mikołajczyk odebrali w Warszawie Grand Prix w konkursie „Nagroda Przyjaznego Brzegu”.

Grupa Medical Team Kalisz Pomorski odbyła 6 marca 2018 r. nad jeziorem Kociołek w Olesznie szkolenie z ratownictwa wodnego w warunkach zimowych. Szkolenie przeprowadzili strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim.

05. marca 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. W. Andersa w Złocieńcu gościli saperzy z 2. Brygady Zmechanizowanej Legionów im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z pokazem statycznym broni palnej oraz członkowie Złocienieckiego Towarzystwa Strzeleckiego z pokazem broni kolekcjonerskiej.

W złocienieckiej filii Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy - Ośrodka Rehabilitacyjno - Kulturalnego w Drawsku Pomorskim staramy się krzewić wśród uczestników zainteresowanie historią. W związku z akcją bohaterON przypomnieliśmy wojenne dzieje Warszawy.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation