Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Filipa Pauliny

Saturday, 25, maj 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Powiat Drawski (565)

23 maja  zorganizowano Dzień Otwarty Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim połączony z obchodami Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

11 maja po raz 15-sty w Drawsku Pomorskim odbyły się targi Mój Ogród. Organizatorem targów jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych.

Tradycją stało się, że motocykliści z regionu rozpoczynają każdego roku sezon motocyklowy w Suliszewie. Tak było również i dziś (27.04).

Uczniowie klasy drugiej technikum informatycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim w ramach projektu realizowanego z Kontraktu Samorządowego „Budowa zintegrowanego szkolnictwa zawodowego na terenie Strefy Centralnej, poprzez wzmocnienie specjalizacji regionalnych na obszarze powiatu drawskiego” zdobywają kolejne uprawnienia na kursie prawa jazdy kat. B.

W dniu 13 kwietnia br. przy wsparciu Starostwa Powiatowego oraz Nadleśnictwa Drawsko przeprowadzono akcję nasadzeń dzrzewek i krzewów w okolicy sołectwa Mielenko Drawskie w ramach projektu „Marsz Środowiska dla Ojczyzny”. 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja