Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Gracjana Boguslawa

Tuesday, 18, grudzień 2018
12.01.2018

XII Drawska Gala Nauki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sali kinowej Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim – w piątek (12 stycznia) – odbyła się XII Drawska Gala Nauki.
Uroczystość została zorganizowana przez Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim i miała na celu uhonorowanie najlepszych uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Drawsko Pomorskie za I semestr roku szkolnego 2017/2018. Na uroczystości zostały wręczone również stypendia artystyczne i sportowe za osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017.
Prowadząca uroczystość Monika Chmielecka, kierownik Referatu Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim, przywitała wszystkich zgromadzonych i zaprosiła na program artystyczny pt. „Wiedźma multimedia” przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2.
W drugiej części uroczystości Zastępca Burmistrza Drawska Pomorskiego Marek Tobiszewski wraz z dyrektorami szkół wręczyli stypendia najzdolniejszym uczniom.
Aby otrzymać stypendium naukowe uczniowie musieli uzyskać jedną z dwóch najwyższych ocen z zachowania: wzorową lub bardzo dobrą. Uczniowie, którzy osiągnęli średnią ocen: od 4,75 do 4,99 otrzymali stypendia III stopnia, od 5,00 do 5,49 otrzymali stypendia II stopnia, od 5,50 i więcej otrzymali stypendia I stopnia.

SP Mielenko

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Stopień stypendium

Tobiasz Jonatan

V

5,00

Wzorowe

II

Rumowska Karolina

V

4,92

Wzorowe

III

Wojtas Oliwia

IV

4,83

Bardzo dobre

III

 

SP Nętno

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Stopień stypendium

Krenza Marek

VII

4,79                  

Bardzo dobre

III - stopnia

Targus Igor

VI

4,75

Bardzo dobre

III - stopnia

Brzezińska Zuzanna

VI

4,83                   

Bardzo dobre

III- stopnia

Dolak Wiktoria

V

5,08                   

Wzorowe

II - stopnia

Machnio Oliwia

V

4,91

Wzorowe

III - stopnia

Kobylarz Magdalena

IV

5,0

Wzorowe

II - stopnia

 

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

 stypendium naukowe – I stopnia

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Kwiatkowska Izabela

IV A

5,92

wzorowe

Kajtaniak Zofia

IV A

5,75

bardzo dobre

Bogusz Oliwia

IV A

5,67

wzorowe

Skrzypiec Michalina

IV A

5,58

wzorowe

Chwaliński Jakub

IV A

5,50

bardzo dobre

Pawełczak Anastazja

IV D

5,83

wzorowe

Szynkaruk Katarzyna

V C

5,58

wzorowe

Wilga Krzysztof

V C

5,58

wzorowe

Jarmarczyk Aleksandra

V D

5,50

wzorowe

Łatkowska Martyna

VI A

5,58

bardzo dobre

Felińska Joanna

VI B

5,50

wzorowe

 

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

 stypendium naukowe – II stopnia

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Tadeusiak Adrian

IV A

5,42

bardzo dobre

Karpiński Krzysztof

IV A

5,33

bardzo dobre

Kołodziejczyk Wiktoria

IV A

5,33

wzorowe

Miazga Zuzanna

IV A

5,33

wzorowe

Kozioł Dominika

IV A

5,25

wzorowe

Łuszczak Rozalia

IV B

5,33

wzorowe

Dróżdż Zofia

IV B

5,25

wzorowe

Zieleńczuk Krzysztof

IV B

5,25

bardzo dobre

Matysiak Łukasz

IV B

5,16

bardzo dobre

Gutowicz Bartosz

IV B

5,00

wzorowe

Ciszewska Malwina

IV C

5,00

bardzo dobre

Pluta Aleksander

IV C

5,00

bardzo dobre

Rusin Katarzyna

IV D

5,33

bardzo dobre

Gajewska Iga

IV D

5,25

wzorowe

Walkowiak Kalina

IV D

5,17

bardzo dobre

Andrzejczak Krzysztof

IV D

5,08

bardzo dobre

Kot Blanka

IV D

5,00

bardzo dobre

Wilga Zuzanna

IV D

5,00

bardzo dobre

Grądzka Martyna

IV E

5,00

bardzo dobre

Jabłońska Weronika

IV E

5,00

bardzo dobre

Dowżycka Anna

V C

5,42

wzorowe

Tylka Dominika

V C

5,42

bardzo dobre

Hofman Nadia

V C

5,33

bardzo dobre

Kosmala Maja

V C

5,17

wzorowe

Podlipniak Tymoteusz

V C

5,18

wzorowe

Hofman Kaja

V C

5,00

bardzo dobre

Skrzypek Alicja

V D

5,25

bardzo dobre

Walenciej Nikola

V D

5,17

bardzo dobre

Woliński Kacper

V D

5,17

bardzo dobre

Liszewska Martyna

V D

5,08

wzorowe

Kurth Victoria

VI A

5,33

bardzo dobre

Mogilewska Wiktoria

VI A

5,17

bardzo dobre

Styburska Aleksandra

VI A

5,17

bardzo dobre

Papis Amelia

VI A

5,08

bardzo dobre

Miedziuto Julia

VI A

5,00

bardzo dobre

Ciemska Patrycja

VI B

5,42

wzorowe

Kozioł Wiktoria

VI B

5,42

wzorowe

Falkowska Izabela

VI B

5,17

bardzo dobre

Moskal Kinga

VI C

5,08

bardzo dobre

Klimczak Maciej

VI D

5,00

wzorowe

Rehlik Julia

VII B

5,36

wzorowe

Marcinkowska Marika

VII B

5,29

wzorowe

Oziero Ignacy

VII B

5,14

wzorowe

Bartnik Marcela

VII B

5,00

wzorowe

Karpinska Joanna

VII B

5,00

wzorowe

Szymczak Hanna

VII C

5,36

wzorowe

Krasucka Elżbieta

VII C

5,31

bardzo dobre

Tadeusiak Wiktor

VII C

5,29

bardzo dobre

Chojnacka Aleksandra

VII C

5,21

wzorowe

Kasicka Gabriela

VII C

5,07

bardzo dobre

 

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

 stypendium naukowe – III stopnia

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Glinda Julia

IV A

4,92

bardzo dobre

Bińczyk Oliwier

IV A

4,83

bardzo dobre

Jarosz Jakub

IV A

4,83

bardzo dobre

Komorowska Joanna

IV A

4,83

bardzo dobre

Pabian Anna

IV A

4,83

bardzo dobre

Kozak Filip

IV A

4,75

bardzo dobre

Gendek Norbert

IV B

4,83

bardzo dobre

Olechnowicz Szymon

IV B

4,83

bardzo dobre

Wijatyk Agata

IV C

4,90

bardzo dobre

Dulak Piotr

IV D

4,91

bardzo dobre

Kawińska Natalia

IV D

4,91

bardzo dobre

Grzegorczyk Tomasz

IV D

4,83

wzorowe

Kaczmarkiewicz Ksawery

IV D

4,75

bardzo dobre

Włodek Kacper

IV E

4,92

bardzo dobre

Gajewska Julia

IV E

4,83

bardzo dobre

Owczarek Monika

IV E

4,83

bardzo dobre

Wyrzykowski Jakub

IV E

4,75

bardzo dobre

Gurska Julia

IV F

4,83

wzorowe

Raciniewski Łukasz

V B

4,75

bardzo dobre

Ziembiński Sebastian

V B

4,75

bardzo dobre

Kot Maksymilian

V C

4,92

bardzo dobre

Kamińska Dominika

V C

4,75

bardzo dobre

Kulpa Oliwia

V C

4,75

bardzo dobre

Łuczak Filip

V C

4,75

bardzo dobre

Raby Anna

V C

4,75

bardzo dobre

Wróblewski Maciej

V C

4,75

bardzo dobre

Mojsiejewicz Wiktoria

V D

4,75

wzorowe

Zyguła Damian

V D

4,75

bardzo dobre

Kaczmarek Maria

VI A

4,92

bardzo dobre

Sadowska Zuzanna

VI A

4,92

bardzo dobre

Bilińska Julia

VI A

4,83

bardzo dobre

Frutczak Zuzanna

VI A

4,75

bardzo dobre

Pietrasik Jakub

VI A

4,75

bardzo dobre

Lisowska Marcelina

VI A

4,75

bardzo dobre

Wesołowska Zuzanna

VI A

4,75

bardzo dobre

Mańkowska Aleksandra

VI C

4,75

bardzo dobre

Mroczek Jakub

VI D

4,83

bardzo dobre

Wasiuk Bartłomiej

VI E

4,75

bardzo dobre

Szmaglińska Emilia

VII A

4,79

bardzo dobre

Kiszko Szymon

VII B

4,86

wzorowe

Małocha Bartosz

VII B

4,79

wzorowe

Walkowiak Julia

VII B

4,79

wzorowe

Tumasz Aleksandra

VII C

4,86

bardzo dobre

Stanicka Wiktoria

VII C

4,79

bardzo dobre

 

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

 stypendium sportowe

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Osiągnięcia sportowe

Dróżdż Zofia

IV B

5,25

wzorowe

  • I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KUMITE 10 lat + 40 kg Szczecinek, 30.09.2017 r.
  • II miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KATA 10 lat Szczecinek, 30.09.2017 r.

Łuszczak Rozalia

IV B

5,33

wzorowe

II miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KATA 10 lat Szczecinek 30.09.2017 r.

Werens Maksymilian

IV B

3,41

dobre

III miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego Drawsko Pom, 28.10.2017 r.

Pawełczak Anastazja

IV D

5,83

wzorowe

  • II miejsce w kategori Kata Dziewcząt 10-11lat w Międzynarodowym Pucharze Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin Sieradz, 9.09.2017 r.
  • Finały Olimpiady Wojewódzkiej Szczecinek 30.09.2017 r.
    - I miejsce w kategorii KATA 10 lat
    - I miejsce w kategorii KATA synchroniczne
    - II miejsce w kategorii KUMITE 10 lat
    -III miejsce w kategorii KUMITE DZIEWCZĄT 10 lat w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta miasta Szczecina, Szczecin, 9.12.2017 r.

Gajewska Julia

IV E

4,83

bardzo dobre

  • I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w „WALKA Z CIENIEM 9 LAT”
  • II miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KATA 9 lat Szczecinek,  30.09.2017 r.
  • I miejsce w kategorii KUMITE DZIEWCZĄT 9 lat + 30 kg w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta miasta Szczecina, Szczecin, 9.12.2017 r.

Gorczyca Grzegorz

IV E

4,42

dobre

III miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego w kategori do 40 kg, Drawsko Pom, 28.10.2017 r.

Kiliszek Natan

IV E

4,83

dobre

I miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego w kategori do 32 kg, Drawsko Pom, 28.10.2017 r.

Kopysiewicz Jakub

IV F

4,25

dobre

  • II miejsce w kategori Kata 8-9 lat w Międzynarodowym Pucharze Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin Sieradz, 9.09.2017 r.
  • I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KATA 9 lat Szczecinek, 30.09.2017 r
  • I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KUMITE 9 lat + 30 kg Szczecinek, 30.09.2017 r.
  • I miejsce w kategorii KUMITE 9 lat + 30 kg w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta miasta Szczecina, Szczecin, 9.12.2017 r.

Sałdak Natalia

V B

3,58

dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Hofman Nadia

V C

5,53

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Tylka Dominika

V C

5,42

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Kiśleńczuk Nadia

V D

3,92

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Pachuć Wiktoria

V D

3,92

bardzo dobre

I miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego, Drawsko Pom, 28.10.2017 r.

Liszewska Martyna

V D

5,08

wzorowe

  • I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KUMITE lat Szczecinek, 30.09.2017 r
  • I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KATA SYNCHRONNICZNE Szczecinek,  30.09.2017
  • II miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KATA INDYWIDUALNYM,  Szczecinek,  30.09.2017 r.
  • I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta miasta Szczecina, Szczecin, 9.12.2017 r.

Makuch Wiktoria

V E

3,75

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Olechnowicz Lena

V E

4,58

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Frutczak Zuzanna

VI A

4,75

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Łatkowska Martyna

VI A

5,58

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Sadowska Zuzanna

VI A

4,92

bardzo dobre

II miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KUMITE Szczecinek,  30.09.2017 r.

Dębowski Jakub Karol

VI D

4,42

dobre

III miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego, Drawsko Pom, 28.10.2017 r.

Wróbel Kornelia

VI E

3,00

dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Jakubowska Martyna

VII B

3,50

bardzo dobre

I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KUMITE 13 lat +50 kg Szczecinek,  30.09.2017 r.

 

Szkoła Podstawowa NR 2 w Drawsku Pomorskim

Stypendium naukowe

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Stopień stypendium

Bogusz Lidia

III a

6,00

wzorowe

I

Lipiński Jakub

III a

5,73

wzorowe

I

Olesińska Paulina

III a

5,67

wzorowe

I

Rogiński Michał

III a

5,53

wzorowe

I

Kruczyk Martyna

VII a

5,50

wzorowe

I

Bołtacz Jakub

II a

5,50

wzorowe

I

Kusiak Aleksandra

IV a

5,42

wzorowe

II

Walczewski Jakub

IV a

5,42

wzorowe

II

Skórka Wiktoria

II a

5,29

wzorowe

II

Zdrojewska Kornelia

III a

5,27

bardzo dobre

II

Szkolnicki Jakub

IV a

5,25

bardzo dobre

II

Papis Julia

VII a

5,21

wzorowe

II

Borysiuk Oliwia

IV a

5,17

bardzo dobre

II

Lipińska Aleksandra

IV b

5,17

wzorowe

II

Kałucka Gabriela

II a

5,14

wzorowe

II

Puzyrewski Mariusz

II a

5,14

wzorowe

II

Zdyr Patrycja

II a

5,14

wzorowe

II

Hnat Maria

IV a

5,08

bardzo dobre

II

Rumianowska Amelia

IV b

5,08

bardzo dobre

II

Ostapowicz Kinga

II a

5,07

wzorowe

II

Szynkaruk Grzegorz

II a

5,07

wzorowe

II

Bagiński Mikołaj

III a

5,07

bardzo dobre

II

Kowalik Kamila

III a

5,07

bardzo dobre

II

Nickowski Miłosz

III e

5,07

wzorowe

II

Smolich Patrycja

III f

5,07

wzorowe

II

Hofman Nela

IV a

5,00

bardzo dobre

II

Piróg Aleksandra

IV a

5,00

bardzo dobre

II

Brzeziński Hubert

IV c

5,00

bardzo dobre

II

Hofman Nikola

II a

4,93

wzorowe

III

Tkacz Dominik

II a

4,93

bardzo dobre

III

Czyż Tymoteusz

III a

4,93

wzorowe

III

Pośpieszyńska Celina

III a

4,93

wzorowe

III

Hnat Hanna

IV a

4,92

bardzo dobre

III

Kwaśna Adrianna

III a

4,87

wzorowe

III

Mikułka Paulina

III a

4,87

wzorowe

III

Andrzejczak Szymon

III e

4,87

wzorowe

III

Malinowska Oliwia

II a

4,86

wzorowe

III

Kamińska Aleksandra

II a

4,86

wzorowe

III

Gutowicz Aleksandra

II e

4,86

wzorowe

III

Wisłocka Urszula

IV a

4,83

bardzo dobre

III

Brzeziński Wiktor

IV c

4,83

bardzo dobre

III

Sobociński Franciszek

IV c

4,83

bardzo dobre

III

Piekarzewicz Mikołaj

III a

4,80

wzorowe

III

Szeremecka Magda

III e

4,80

wzorowe

III

Bieniek Alicja

VII a

4,79

wzorowe

III

Ciećwierski Antoni

II a

4,79

bardzo dobre

III

Kobyłt Gabriela

IV b

4,75

wzorowe

III

 

Szkoła Podstawowa NR 2 w Drawsku Pomorskim

Stypendium sportowe

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Osiągnięcia

Skórka Wiktoria

II a

- I m-ce kata 14-15 lat  w  XXI Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin w Świnoujściu,

-  I m-ce w kumite olimpijskim WKF 14-15 lat w Międzynarodowym Pucharze Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin,

-  I m-ce w kumite  WKF 14-15 lat w Międzynarodowym Pucharze Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin,

- I m-ce w kumite 14-15 lat w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin.

 

Mickun Aleksandra

II a

- III m-ce  kumite +50kg 12-13 lat w Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin w Szczecinku,

- III m-ce w kata 12-13 lat w Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w Szczecinku,

- II m-ce  kumite 12-13 lat w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin.

 

Zdyr Patrycja

II a

III m-ce w kumite junior młodszy +55kg w Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Marchel Martyna

III a

- I m-ce kata dziewcząt 14-15 lat; III m-ce kata synchroniczne; III m-ce kumite juniorki młodsze do 50 kg w Międzynarodowym Pucharze Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin,

- I m-ce kata dziewcząt 14-15 lat; II m-ce w kumite dziewcząt 14-15 lat do 50 kg; II m-ce kata synchroniczne w Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w Szczecinku,

- III m-ce kata dziewcząt 14-15 lat Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin w Świnoujściu,

- III m-ce kumite dziewcząt 14-15 lat w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushino Puchar Prezydenta Miasta Szczecin.

 

 

STYPENDIA BURMISTRZA DRAWSKA POMORSKIEGO ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE
 I SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 

STYPENDIUM ARTYSTYCZNE  I  MIEJSCE

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

Osiągnięcia naukowe

Michalina Skrzypiec

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Regionalnym Konkursie  Recytatorskim „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne” w Koszalinie

STYPENDIUM SPORTOWE

 I  MIEJSCE

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

Osiągnięcia sportowe

Wiktoria Skórka WYRÓŻNIENIE

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

 

Martyna Marchel WYRÓŻNIENIE !

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

 

Sylwia Zdyr

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

VII Międzynarodowy  Turniej Karate Kyokushin dzieci i młodzieży, kategoria: KUMITE  DZIEWCZĄT  14-15 LAT

Julia Gajewska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w  Międzynarodowym Turnieju Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, kategoria: KUMITE BEZ KONTAKTU DZIEWCZĄT 8 LAT

Jakub Kopysiewicz

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin, kategoria: KUMITE CHŁOPCY 8-9 LAT 

Anastazja Pawełczak

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w VII Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin dzieci i młodzieży, kategoria: KATA  DZIEWCZĄT 10-11 LAT

Martyna Liszewska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, kategoria: KUMITE  DZIEWCZĄT 10 LAT

Aleksandra Mickun

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

 VII Międzynarodowy  Turniej Karate Kyokushin dzieci i młodzieży, kategoria: KUMITE  DZIEWCZĄT
12-13 LAT

Martyna Kruczyk

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

Katarzyna Mamrowicz

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie 

Oliwia Grochulska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie 

Izabela Żołądkiewicz

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

Magdalena Wanagiel

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

Sylwia Zwindowska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

 I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

Alicja Kościukiewicz

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

Patrycja Czubek

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

Zuzanna Oziero

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

 I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorsk

Klaudia Ładna

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

Aleksandra Bielecka

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

Zuzanna Godlewska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

Elżbieta Krasucka

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

Joanna Karpińska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

Marika Marcinkowska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

 Marcela Bartnik

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

 

Aleksander Pluta

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Mini Mundialu Pomorza Zachodniopomorskiego

Dawid Czupryniak

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Mini Mundialu Pomorza Zachodniopomorskiego

Jakub Wyrzykowski

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Mini Mundialu Pomorza Zachodniopomorskiego

Szymon Dymecki

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Mini Mundialu Pomorza Zachodniopomorskiego

Krzysztof Karpiński

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Mini Mundialu Pomorza Zachodniopomorskiego

STYPENDIUM SPORTOWE

  II  MIEJSCE

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

Osiągnięcia sportowe

Martyna Jakubowska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

 II miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Pomorza Open Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Reska, kategoria: KUMITE 12- 13 LAT

Dominika Tylka

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

 II miejsce w Międzynarodowym Pucharze Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin, kategoria KATA DZIEWCZĄT 10-11 LAT 

Zofia Dróżdż

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

Międzynarodowe Mistrzostwa Karate Świnoujście, kategoria: KUMITE DZIEWCZĄT 9 LAT

Marcelina Pawlak

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

Międzynarodowy  Turniej Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, kategoria: KUMITE  BEZ KONTAKTU DZIEWCZĄT 6 LAT

Alisea Szundryk

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

Mini Mistrzostwa Pomorza w Karate Kyokushin, kategoria:  DZIEWCZĄT 8 LAT

Rozalia Łuszczak

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

II miejsce w Finałach Wojewódzkich Olimpiady Młodzieży, kategoria: KUMITE  10 LAT

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation