Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Mikolaja Stanislawa

Wednesday, 13, listopad 2019

Domi strona
20191021 kantor

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

Rozrywka (107)

Casting do filmu. Szczecińska Agencja Aktorska poszukuje statystów do filmu. 

Przed mieszkańcami Drawska Pomorskiego dzień pełen wrażeń. W naszym mieście odbędzie się Bubble Day czyli Dzień Baniek Mydlanych. Impreza organizowana jest w 140 miastach Polski, a jednym z nich będzie właśnie Drawsko Pomorskie. Fantastyczne niespodzianki będą czekać na mieszkańców w najbliższy czwartek 5 września.

W tzw. „kościółku” przy ul. Bocznej 1 w Drawsku Pomorskim powstał nowy obiekt gastronomiczno – rozrywkowy. Wcześniej mieściło się tu Stowarzyszenie Mniejszości Niemieckiej – obiekt zmienił właściciela i rozpoczęła się jego nowa era. Obiekt powstał dzięki uporowi właścicieli, których marzeniem jest, aby mieszkańcy Drawska Pomorskiego mieli gdzie wyjść, mieli gdzie się bawić i mieli co zjeść w tym miejscu. Plany rozwojowe są ambitne, jednak codzienna rzeczywistość stawia wiele przeszkód przed właścicielami.

13 sierpnia br. gabinet konferencyjny Burmistrza Drawska Pomorskiego za sprawą pracowników Radia Wnet.fm zmienił się w studio radiowe. Od wczesnych godzin porannych trwał montaż sprzętu, tak, aby punktualnie po godz. 7-mej można było rozpocząć audycję na żywo. Przez blisko dwie godziny redaktor Tomasz Wybranowski prowadzący audycję,,Wracamy do źródeł” rozmawiał z gośćmi programu.

W niedzielę, 4. sierpnia w Łobzie odbył się WrakRace Łobez - Summer Race. W zawodach wzięła również ekipa zawodników z Drawska Pomorskiego. ZDR Death Race Team, bo tak się nazywa drawski zespół zdobył na zawodach puchar konstruktorów. Jeździmy razem od 2 miesięcy.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

45e3f3acd59c60c11a87c4101c908618

20190929 pietrzak

2017ki stacja