Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Marii Magdaleny

Sunday, 22, lipiec 2018

optyk desktop

12.09.2017

MIANOWANIE NA KOMENDANTA KOMISARIATU POLICJI W ZŁOCIEŃCU

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komendant Powiatowy Policji w Drawsku Pom. mł. insp. Norbert Gorzyński w dniu 11 września 2017r. mianował na Komendanta Komisariatu Policji w Złocieńcu nadkom. Artura Saneckiego.

 

Nadkom. Artur Sanecki służbę w Policji pełni od 1999 roku, jest policjantem z wieloletnim doświadczeniem w pionie kryminalnym. W okresie od grudnia 2006 roku do kwietnia 2010 roku pełnił służbę na stanowisku młodszego wykładowcy Zakładu Kryminalistyki Szkoły Policji w Słupsku. Z dniem 01 października 2012 roku mianowany został na stanowisko kierownika Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Złocieńcu, a od dnia 01 lutego 2017 roku powierzono mu pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Złocieńcu. Z dniem 01 września 2017roku powołany został na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Złocieńcu.

Uroczystość wręczenia rozkazu odbyła się w obecności Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji poinsp. Łukasza Chruściel oraz pozostałej kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pom.

 

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation