Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Filipa Pauliny

Saturday, 25, maj 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Na sygnale (436)

To nie była spokojna noc w Drawsku Pomorskim. Dzisiejszej nocy młody mężczyzna uszkodził kilkanaście pojazdów, witryny sklepowe, a także usiłował się włamać do kilku obiektów. Jak udało nam się ustalić poszkodowani od wczesnych godzin porannych zgłaszają szkody na policję. Według uzyskanych przez nas informacji  mężczyzna został ujęty na terenie Parku Chopina przez patrol policji około godz. 4 nad ranem.

22 maja w jednym z mieszkań w  bloku przy ul. Mickiewicza doszło do włamania. Po godz. 15 drawscy policjanci zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań zachodzi podejrzenie włamania.

20 - letni kierujący motorowerem nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

Dziś w Sądzie Rejonowym w Drawsku Pomorskim rozpoczął się proces czterech osób, które, według śledczych Prokuratury Okręgowej w Koszalinie, były odpowiedzialne za nadzór nad sytuacją rodzinną pokrzywdzonych chłopców.

W dniu 5 maja w godzinach popołudniowych w miejscowości Łabędzie doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego. W wyniku nadmiernej prędkości kierująca samochodem VW na łuku drogi wyjechała poza obrys jezdni i dużym impetem uderzyła w ogrodzenie cmentarza. Prędkość była na tyle duża, ze pojazd taranując ogrodzenie wjechał na teren cmentarza niszcząc nagrobki.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja