Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Boguslawa Tekli

Saturday, 23, wrzesień 2017

reklama812 100 2017mp artykuly

Na sygnale (335)

poniedziałek, 18 wrzesień 2017 18:46

ĆWICZENIA EGIDA - 17 W DRAWSKIEJ KOMENDZIE POLICJI

Wczoraj w osiemdziesięciu dwóch jednostkach policji na terenie całego kraju odbyły się ćwiczenia pod kryptonimem EGIDA-17. To praktyczna weryfikacja tego, jak działa system powoływania rezerw, bowiem Policja obok wojska jest drugą co do wielkości formacją dysponującą takimi siłami. Całość koordynował Główny Sztab Komendy Głównej Policji.

sobota, 16 wrzesień 2017 08:18

Bezpieczny przedszkolak

Zapewnienie bezpieczeństwa, w tym najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego, to jedno z kluczowych zadań Policji. W związku z działaniami profilaktycznymi „Bezpieczny przedszkolak” drawscy policjanci przeprowadzili szereg spotkań z przedszkolakami na terenie powiatu drawskiego.

wtorek, 12 wrzesień 2017 20:36

PRZYJACIELE GRYFUSIA W MIELENKU DRAWSKIM

W dniu wczorajszym policjanci Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pom., w ramach programu edukacyjnego „Przyjaciele Gryfusia” oraz w związku z działaniami „Bezpieczna droga do szkoły” przeprowadzili szereg spotkań z przedszkolakami oraz uczniami klas pierwszych w Szkole Podstawowej w Mielenku Drawskim.

Komendant Powiatowy Policji w Drawsku Pom. mł. insp. Norbert Gorzyński w dniu 11 września 2017r. mianował na Komendanta Komisariatu Policji w Złocieńcu nadkom. Artura Saneckiego.

Drawscy policjanci, w trakcie podjętych czynności, doprowadzili do ustalenia i zatrzymania trzech sprawców serii kradzieży, w tym kradzieży z włamaniem.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation