Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Elzbiety Seweryna

Sunday, 19, listopad 2017

Na sygnale (344)

Drawsko Pomorskie: 15 listopada. Około godziny 6 rano w obrębie przejścia dla pieszych przy ul. Złocienieckiej (droga krajowa nr 20) w Drawsku Pomorskim doszło do potrącenia mężczyzny. Drawsko Pomorskie: 15 listopada. Około godziny 6 rano w obrębie przejścia dla pieszych przy ul. Złocienieckiej (droga krajowa nr 20) w Drawsku Pomorskim doszło do potrącenia mężczyzny. Na chwilę obecną Policja i Prokurator ustalają przebieg zdarzeń. Według wstępnych informacji samochód marki Volkswagen Golf jadąc w kierunku Złocieńca potrącił mężczyznę, który przechodził przez jezdnię. Zdarzenie potwierdził rzecznik Komendy Policji w Drawsku Pomorskim.Mężczyzna został zabrany do szpitala gdzie niestety zmarł. Na miejscu trwały oględziny z udziałem prokuratora.

Dziś około godz. 12:00 na ul. Złocienieckiej doszło do kolizji. Pojazd, który był holowany uderzył w przydrożną lampę. Na miejsce skierowani zostali policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego drawskiej komendy policji, a także Strażnicy Miejscy.

Jak wygląda praca policjantów z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim? Z jakimi sytuacjami spotykają się w swojej codziennej pracy? Jak rozwiązują zastane na drodze sytuacje ? Jak podejmują interwencje ? Jak dbają o bezpieczeństwo kierowców i pieszych ? Na te pytania szukaliśmy odpowiedzi w przeciągu kilku dni na przełomie października i listopada.

Od kilku dni pomiędzy ul. Warszawską, a ul. Bydgoską w Drawsku Pomorskim utworzony został zastępczy kanał odprowadzania wody z terenów przy ul. Warszawskiej. Ponad tydzień temu wody opadowe zalały posesję i warsztat stolarski przy ul. Warszawskiej.

Młodzi członkowie Grupy Medycznej Drawsko prowadzą zacięte przygotowania do olimpiady ratowniczej w jakiej wezmą udział 16 listopada 2017 r. w Kaliszu Pomorskim. Do zawodów przystąpić mają 4 osobowe drużyny ratownicze. Podczas Olimpiady napiszą test wiedzy medycznej i sprawdzą swoje umiejętności praktyczne w symulowanych scenkach zdarzeń.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation