Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Emila Erwina

Thursday, 18, lipiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Na sygnale (450)

10 lipca odbyła się uroczysta zbiórka policjantów garnizonu drawskiego. Funkcjonariusze otrzymali awanse na wyższe stopnie policyjne i zostali wyróżnieni za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych i zaangażowanie.

Około godz. 19.30 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Drawsku Pomorskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym do którego doszło na drodze pomiędzy Lubieszewem, a Stawnem.

6 lipca w Kaliszu Pomorskim odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Spotkanie to było okazją do zmierzenia swoich sił w trzech konkurencjach-musztra, ćwiczenie bojowe oraz sztafeta. W zawodach brały udział najlepsze drużyny z Powiatu Drawskiego.

W minioną sobotę uczestnicy projektu "Poprawiamy bezpieczeństwo w naszej Gminie" oraz zaproszeni goście świętowali odniesiony sukces w Budżecie Obywatelskim 2019.

Jak informuje drawski ratusz od 23 czerwca br. na terenie plaży miejskiej funkcjonuje kąpielisko, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców. Niestety wraz z nastaniem wakacji i bardzo dobrymi warunkami pogodowymi część kierowców ignoruje znak B1 - „Zakaz ruchu”, który ustawiony jest przy drodze wjazdowej na plażę.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja