Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Irmy Jozefa

Wednesday, 18, wrzesień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Na sygnale (468)

Tradycyjnie w połowie września do Manufaktury w Łodzi zjechali najsilniejsi i najodważniejsi strażacy z całego kraju. Przyjechali nie po to aby gasić pożary, mimo że atmosfera była bardzo gorąca. Przyjechali, aby wystartować podczas niezwykle widowiskowych Mistrzostw Polski Firefighter Combat Challenge Łódź 2019.

8 września o godz. 18:17 ratownicy z powiatu drawskiego zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na drodze powiatowej nr 1962Z Złocieniec - Ostrowice. Na miejsce wysłano OSP Złocieniec , PSP Drawsko, Zespół Pogotowia Ratunkowego oraz wspólny patrol Policji i Żandarmerii Wojskowej. 

Wracamy do tematu, który zbulwersował naszych czytelników. W dniu 27 sierpnia  podczas zdarzenia - potrącenia mężczyzny na ul. Sybiraków w Drawsku Pomorskim świadkowie zdarzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych, w prywatnych wiadomościach oraz bezpośrednio na miejscu zdarzenia poruszali temat braku interwencji zespołu ratownictwa medycznego, który najechał na miejsce zdarzenia.

500 mandatu tak zakończyła się interwencja drawskich strażników miejskich wobec mężczyzny, który podczas weekendu zdemolował dekorację promującą dożynki. Do zdarzenia doszło przy skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Złocienieckiej. Mężczyzna wracając do domu zniszczył ogrodzenie, które stoi przed dożynkową dekoracją. Strażnicy ustalili personalia dzięki kamerze monitoringu miejskiego, która znajduje się w pobliżu.

W dniu 28 sierpnia funkcjonariusze KPP Drawsko, członkowie stowarzyszenia Żarek oraz strażacy z KP PSP w Drawsku Pomorskim prowadzili wspólne działania na drogach powiatu drawskiego.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja