Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Marii Magdaleny

Sunday, 22, lipiec 2018

optyk desktop

20.08.2017

Poszukiwani młodzi aktorzy! Zapraszamy na warsztaty aktorskie!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

10 września br. odbędą się w Drawsku Pomorskim „Małe Sztukaterie”. To projekt będący z jednej strony mini-prezentacją młodzieżowych teatrów, z drugiej zaś propozycją dla dzieci i młodzieży, które chciałyby dotknąć bezpośrednio sztuki aktorskiej.

 

To ostatnie możliwe będzie za sprawą warsztatów, które poprowadzą Krzysztof Lubka (choreografa, tancerza i pedagoga, działającego w ramach Teatru Tańca „Kiosk Ruchu”) oraz Karolina Wyrwał (aktorkę i tancerkę berlińskiego teatru „Cie. Toula Limnaios”). Warsztaty odbędą się w drawskim Centrum Kultury w dniach 28-30 sierpnia. W ich trakcie przygotowany zostanie spektakl, który swoją premierę mieć będzie 10 września w trakcie „Małych Sztukaterii”.

Zapraszamy dzieci i młodzież (w przedziale wiekowym: 7-17 lat) do udziału w warsztatach. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia prosimy nadsyłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub esemesem pod numer: 516 195 527.

Zachęcamy do twórczego wykorzystania końcówki wakacji i czekamy na zgłoszenia!

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation