Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Marka Elzbiety

Tuesday, 18, czerwiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

18.09.2018

Inwestycja ,,Cichy zakątek"

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

W marcu 2017 r. pisaliśmy o powstaniu pomysłu i rozpoczęciu procedury związanej z budową trzech domów w bliźniaczej zabudowie na osiedlu ,,Cichy zakątek” w Drawsku Pomorskim przy ul. Dworcowej. Dziś sprawdziliśmy na jakim etapie jest inwestycja. Jak powiedział nam Sebastian Hofman - prezes firmy Hofe Development – inwestycja realizowana jest zgodnie z planem.

Pierwsi mieszkańcy zamieszkali już na osiedlu. W ostatnich tygodniach do użytku oddany został pierwszy z budynków. Dwa kolejne aktualnie są w trakcie budowy i zmierzają do ,,stanu zamkniętego”. Kolejnym etapem będzie ich wykończenie. Domki wybudowane zostały w ciekawej lokalizacji między ul. Dworcową, a Sobieskiego . Lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój dla mieszkańców, a jednocześnie położona jest w niedalekiej odległości od centrum miasta. Atutem jest również bliska odległość od miejsc rekreacji. Jak mówi S. Hofman – to pierwsza tego typu inwestycja w Drawsku, to pokazuje, że dobre pomysły mogą być realizowane również wśród naszej lokalnej społeczności. Nie trzeba wyjeżdżać poza granice Pojezierza Drawskiego, aby rozwijać własny biznes.

W lokalizacji „Cichy zakątek” dostępna jest jeszcze tylko jedna połowa domu do kupienia. Pozostałe są już zarezerwowane Szczegółowych informacji na temat zakupu ostatniej połowy udziela inwestor pod numerem tel. 604 076 442 lub 604 076 443.

Jak zaznaczył podczas rozmowy z nami S. Hofman ,,Cichy zakątek” to nie tylko trzy budynki – po zakończeniu budowy rozpoczną się prace związane z budowa wewnętrznych dróg dojazdowych, wyłożeniem chodników z polbruku a także prace związane z utworzeniem osiedlowej zieleni. Cały teren zostanie również ogrodzony. Rozwój inwestycji można śledzić na portalu społecznościowym.

 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja