Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Teresy Jadwigi

Monday, 15, październik 2018

20181008 wojtek

31.01.2018

Drawsko - Poseł Małgorzata Golińska otworzyła swoje biuro

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
fot. Facebook Stanisław Kuczyński fot. Facebook Stanisław Kuczyński

Dziś (30.01) w Drawsku Pomorskim miało miejsce oficjalne otwarcie Biura Poselskiego Prawa i Sprawiedliwości Małgorzaty Golińskiej Posła na Sejm. 


Posłanka Małgorzata Golińska pochodząca ze Szczecinka na otwarcie zaprosiła przedstawicieli władz samorządowych. Na uroczystość przybył Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego Janusz Garbacz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Drawsku Pomorskim Ireneusz Gendek oraz Zastępca Burmistrza Drawska Pomorskiego MarekTobiszewski.

Po symbolicznym przecięciu wstęgi głos zabrała Małgorzata Golińska i w kilku zdaniach podkreśliła, że biuro poselskie służyć ma przede wszystkim mieszkańcom regionu, że Drawsko Pomorskie jest dla niej bardzo ważnym miejscem i czuje się związana z mieszkańcami naszej gminy i powiatu.

Podczas uroczystości głos zabrali również Starosta Drawski i Zastępca Burmistrza Drawska Pomorskiego, którzy przywitali posłankę na drawskiej ziemi i życzyli dobrej współpracy dla dobra społeczności. Ks. proboszcz Piotr Jasieniowski po krótkiej modlitwie poświęcił biuro poselskie.

 

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation