Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Ireny Jana

Saturday, 20, październik 2018

20181008 wojtek

21.10.2017

Trwa zbiórka dla ANI - TY TEZ MOŻESZ POMÓC

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Kilka tygodni temu pisaliśmy o małej Ani Tuszyńskiej, mieszkającej w Jankowie, która z powodu choroby jest niepełnosprawna, a jej rodzice chcą zebrać środki na specjalistyczny fotelik do przewozu Ani samochodem.

Zobacz poprzedni artykuł, poznaj historię Ani – kliknij tu

W akcję pomocy i zbiórki włączają się kolejne osoby. Pomysłodawca lokalnej zbiórki Artur Kamiński oraz członkowie stowarzyszenia ZDRUN Extreme zachęcają do kupowania okolicznościowych cegieł – każda warta 50 zł. Całość środków jakie uda się uzyskać ze sprzedaży cegieł zostanie przekazana na konto Ani w Fundacji „Dzięki Tobie”.

Dzięki wsparciu Centrum Rehabilitacji, Fizykoterapii i Masażu Ewy Jesiołowskiej Ania rozpoczęła dodatkowe zabiegi rehabilitacyjne, które są uzupełnieniem do rehabilitacji jaką Ania ma zapewnioną w ośrodku OREW w Gudowie do którego na co dzień uczęszcza. Odwiedziliśmy wraz z kamerą Anię podczas prowadzonej przez E. Jesiołowską rehabilitacji – materiał video poniżej.

Dużą inicjatywą jaka została zaplanowana, aby zebrać kolejne środki jest bieg, który zorganizowany zostanie w dniu 11 listopada. Bieg zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Bieg odbędzie się na terenie Parku Chopina w Drawsku Pomorskim, a także na ścieżce zdrowia i terenach w pobliżu jeziora Okra. Zapisy na bieg pod adresem mejlowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem tel.: 607 107 077. Również pod tym numerem telefonu można skontaktować się w sprawie kupna cegły.

Środki można wpłacać bezpośrednio na specjalne konto w fundacji - klinij tu

 

 

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation