Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Roberta Eleonory

Thursday, 21, luty 2019

2019baner reklama

Fakty (529)

W dniu 12 lutego w godzinach popołudniowych w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim przy ul. Kolejowej 1 odbyło się spotkanie Burmistrza Drawska Pomorskiego Krzysztofa Czerwińskiego z przedstawicielami stowarzyszeń i organizacji działających na terenie gminy.

W dniu dzisiejszym z dachu kościoła w Drawsku Pomorskim spadały dachówki. Dachówki spadały zarówno od strony ul. Kilińskiego jak i od strony ul. Sikorskiego. Po godz. 15-stej na miejscu pojawił się patrol straży miejskiej. Strażnicy ocenili, że ryzyko i zagrożenie jest bardzo duże. Powiadomiony został Burmistrz Drawska Pomorskiego Krzysztof Czerwiński, który osobiście przyjechał na miejsce.

Drawski ratusz poinformował kwalifikacji porjektów do głosowania w budżecie obywatelskim. Na urzedowej stronie www.drawsko.pl w zakładce „Budżet Obywatelski”  pojawiła się lista projektów, które zakwalifikowane zostały przez Komisję Budżetu Obywatelskiego do głosowania przez mieszkańców. Na stronie  można zapoznać się ze szczegółowymi opisami projektów.

Za 1000 zł Burmistrz Drawska Pomorskiego Krzysztof Czerwiński odda na jeden dzień swoje stanowisko.

Późna godzina wieczorna, niedziela i kilka stopni mrozu nie przeszkodziło mieszkańcom Drawska Pomorskiego uczcić pamięć zamordowanego prezydenta Pawła Adamowicza. Długoletni prezydent Gdańska został w poprzednią niedzielę zaatakowany, podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.